Gelinlik Balıkesir

İlgün Moda

İlgün Moda
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İlgün Moda Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde ışıltınızla konuklarınızı büyüleyeceğiniz birbirinden güzel gelinlik modellerimizle Balıkesir’de hizmet veriyoruz. İlgün Modaevi çatısı altında isteklerinize önem veriyor, tekrarının imkansız olduğu tüm mutlu günlerinizde içinize sinen bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Düğüne hazırlık sürecinin en heyecanlı kısımlarından biri de gelinlik seçme zamanı. Bu sürecin titizlikle yapılması gerektiğine inanıyoruz. Alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile birlikte hem vücut yapınıza uygun hem de hayallerinize hitap eden gelinliği bulmanızı sağlıyoruz.

Balıkesir gelinlik modaevleri içerisinde yer alıyoruz. Klasik modellerden bohem tarzlara kadar bünyemizde çok sayıda gelinlik modeli bulunuyor. Kabarık etekli, uzun kuyruğu olan modellerimiz kadar balık kesim tasarımlarımızda oldukça fazla tercih ediliyor. Eğer balo salonunda bir düğün yapacaksanız ihtişamlı görünmeniz için prenses kesimleri önerebiliriz. Tercih aşamasında kararı tamamen size bırakıyoruz. Tecrübelerimizle yönlendirmelerde bulunsak da son karar her zaman sizin.

Çeşit çeşit gelinlik modeline sahibiz. İster hazır isterseniz özel dikim bir hizmeti modaevimiz çatısı altında alabilirsiniz. Uzun kollu ve uzun kuyruklu tasarımlar, straplez yakalar, vintage modeller ve daha fazlasını modaevimiz içerisinde beğeninize sunuyoruz. Gelinlik tasarımının yanı sıra gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvak, kuşak, bolero, eldiven ve gelin el çiçeği gibi pek çok ihtiyacınız konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Gelinlik modellerimizi tasarlarken vücut ölçülerinize ve özel isteklerinize göre çizim yapıyoruz. Deneyimli terzilerimiz vücut kalıbınızı doğru bir şekilde çıkarıyor ve bu kalıplar üzerinde prova yaparak gelinliğinizi kısa sürede hazırlıyoruz. Kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar pek çok detayda fikrinizi alıyor, tamamen isteklerinize göre hizmet sunuyoruz.

Siz de modaevimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Eskikuyumcular Mah. Atalar Cad. No:23 Karesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.