Diyarbakır Düğün Salonları

Diyarbakır düğün salonlarını tek sayfada görmek ve hizmetleri hakkında bilgi almak için hemen incelemeye başla!

Beyaz Saray Düğün Salonu

Bağlar

Beyaz Saray Düğün Salonu

Hayallerinizdeki gibi bir düğün için Beyaz Saray Düğün Salonu Diyarbakır’da sizi bekliyor. Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Salonumuz...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

2

Yorum

33 4
İncele
Esnek sözleşme Divan Düğün Salonu

Bağlar

Divan Düğün Salonu

Diyarbakır’ın en şık mekânlarından birinde doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Divan Düğün Salonu’na bekliyoruz! Kalite ve tecrübenin adresi olduğumuz mekânımızda...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

Hediye 20 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları

Düğün Salonları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğün salonları sağladığı avantajlarla pek çok çift tarafından tercih ediliyor. Bu avantajların en başında ise teraslı, bahçeli, yüksek tavanlı ve kolonsuz salon gibi farklı mekan özelliklerinin olması geliyor. Çiftler rahatlıkla istedikleri niteliklerdeki düğün mekanını bulabiliyor. Düğün salonlarının bu gibi farklı alternatiflerinin olması bu mekanları dört mevsim için de uygun hale getiriyor. Yazları soğutma, kışları ise ısıtma sistemleri ile çiftlere sorunsuz bir düğün yapma imkanı sunuyorlar.

Düğün salonları, yıl içerisinde pek çok düğün, nişan ve davet düzenledikleri için organizasyon konusunda ustalaşmıştır. Dekorasyondan, müziğe ve ışığa kadar çeşitli konularda hizmetler vererek çiftlerin düğün planlamayla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Farklı hizmetler içeren, her bütçeye uygun alternatiflerde düğün paketi teklifleri sunmaları, çiftleri evlilik telaşı sırasında düğün organizasyonu yapma stresinden kurtarır. Düğün salonlarının bir diğer avantajı ise uygun fiyatlı bir düğün için size fırsat yaratmalarıdır. Örneğin düğün salonunun yüksek tavanlı, kolonsuz geniş bir salonunda yapacağınız düğün, bir otelin balo salonunda yapacağınız düğüne göre çok daha bütçe dostu olacaktır.

Diyarbakır Düğün Salonu Fiyatları

Diyarbakır’da bir salon düğünü yapmayı düşünüyorsanız şehrinizdeki mekanları inceleyebilirsiniz. Bu sayfada uygun fiyatlı düğün salonlarından, Diyarbakır’ın en lüks düğün salonlarına kadar pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak Diyarbakır’daki düğün salonu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.