Diyarbakır Düğün Salonları

Diyarbakır düğün salonlarını tek sayfada görmek ve hizmetleri hakkında bilgi almak için hemen incelemeye başla!

24 firma

Beyaz Saray Düğün Salonu

Bağlar

Beyaz Saray Düğün Salonu

Beyaz Saray Düğün Salonu, Diyarbakır ili, Bağlar ilçesinde bulunan gösterişli bir düğün salonudur. Düğün salonundan ziyade bir sarayı anımsatmaktadır. Rüya gibi bir düğün için tercih edebileceğiniz...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000 kişi

Kapasite

34 2
İncele
Divan Düğün Salonu

Bağlar

Divan Düğün Salonu

Divan Düğün Salonu, 800 ve 350 kişilik 2 ayrı salonuyla; düğün-nişan-kına organizasyonlarında, konferanslarda, kurumsal iletişimde, iş toplantılarında, toplu yemeklerde müşterilerin isteklerine...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750 kişi

Kapasite

20
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları

Düğün Salonları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğün salonları sağladığı avantajlarla pek çok çift tarafından tercih ediliyor. Bu avantajların en başında ise teraslı, bahçeli, yüksek tavanlı ve kolonsuz salon gibi farklı mekan özelliklerinin olması geliyor. Çiftler rahatlıkla istedikleri niteliklerdeki düğün mekanını bulabiliyor. Düğün salonlarının bu gibi farklı alternatiflerinin olması bu mekanları dört mevsim için de uygun hale getiriyor. Yazları soğutma, kışları ise ısıtma sistemleri ile çiftlere sorunsuz bir düğün yapma imkanı sunuyorlar.

Düğün salonları, yıl içerisinde pek çok düğün, nişan ve davet düzenledikleri için organizasyon konusunda ustalaşmıştır. Dekorasyondan, müziğe ve ışığa kadar çeşitli konularda hizmetler vererek çiftlerin düğün planlamayla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Farklı hizmetler içeren, her bütçeye uygun alternatiflerde düğün paketi teklifleri sunmaları, çiftleri evlilik telaşı sırasında düğün organizasyonu yapma stresinden kurtarır. Düğün salonlarının bir diğer avantajı ise uygun fiyatlı bir düğün için size fırsat yaratmalarıdır. Örneğin düğün salonunun yüksek tavanlı, kolonsuz geniş bir salonunda yapacağınız düğün, bir otelin balo salonunda yapacağınız düğüne göre çok daha bütçe dostu olacaktır.

Diyarbakır Düğün Salonu Fiyatları

Diyarbakır’da bir salon düğünü yapmayı düşünüyorsanız şehrinizdeki mekanları inceleyebilirsiniz. Bu sayfada uygun fiyatlı düğün salonlarından, Diyarbakır’ın en lüks düğün salonlarına kadar pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak Diyarbakır’daki düğün salonu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.