A Organizasyon Mersin

E-posta Gönder

  • Merkez, Mersin.

Ekiple Tanışın

A Organizasyon Mersin Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

A Organizasyon Mersin Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

A Organizasyon Mersin Sık Sorulan Sorular

A Organizasyon Mersin düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

A Organizasyon Mersin organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


A Organizasyon Mersin hangi hizmetleri vermektedir?

A Organizasyon Mersin süsleme, barkovizyon, mekan giydirme, çiçek, dekor, fotoğraf ve video hizmetlerini vermektedir.


A Organizasyon Mersin düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

A Organizasyon Mersin düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, parti, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.


A Organizasyon Mersin ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

A Organizasyon Mersin ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


A Organizasyon Mersin şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, A Organizasyon Mersin şehir dışında hizmet vermiyor.

Tüm Sorular

A Organizasyon Mersin Hakkında

Mersin’de düğününüzü gerçekleştirmek için daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok! A Organizasyon olarak bu geceye gereken önemi, değeri ve ilgiyi veriyor, her detayın üzerinde durarak sevdikleriniz tarafından uzun süre konuşulacak bir düğün vaat ediyoruz.

Farklı bakış açımız, yaratıcı tasarımlarımız ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Mersin’de düğün organizasyon denilince akla ilk gelen firmalardan oluyoruz. Kalitemizi her geçen gün daha da yukarı çekmek ve bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetlerini en iyi şekilde sağlamak, açıldığımız günden beri en değerli amacımız. Bunu koşulsuz şartsız sağlamak için de kendimizi sürekli geliştiriyor, sahip olduğumuz deneyimleri en iyi şekilde kullanıyoruz. Kullandığımız aksesuarları yenileyerek beklentilerinize yanıt veriyor, özel günlerinizde hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürüyoruz.

Samimiyete ve sıcakkanlılığa çok inanıyoruz. Düğün için gerekli hazırlıkları yapmadan önce çiftlerimizle tanışıyor, istek ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Nasıl bir gece planlıyorsanız, o geceyi sunmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de bu sürecin keyifli ve stresten uzak geçmesini sağlıyoruz. Ekibimiz ile yüzümüzün sürekli güleceğinden emin olabilirsiniz. Enerjimiz, sizi daha da mutlu edecek!

Tecrübemiz, bilgi birikimlerimiz ve geniş aksesuar yelpazemiz sayesinde kına geceleri dışında da pek çok özel güne imza atabiliyoruz. Açılışlar, söz ve nişan törenleri, kına geceleri, bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, lansmanlar, cinsiyet partileri, bebek mevlütleri, diş buğdayları ve baby showerlar gibi farklı etkinlikler için Mersin’de çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Mersin organizasyon firmalarından eşsiz tecrübelerimiz ile farklılaşıyor, sizlere kusursuz bir davetin garantisini veriyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.