A Organizasyon Mersin

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Merkez, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

abracadabra D&H company
15

Yenişehir

abracadabra D&H company

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

Hakkında

Mersin’de düğününüzü gerçekleştirmek için daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok! A Organizasyon olarak bu geceye gereken önemi, değeri ve ilgiyi veriyor, her detayın üzerinde durarak sevdikleriniz tarafından uzun süre konuşulacak bir düğün vaat ediyoruz.

Farklı bakış açımız, yaratıcı tasarımlarımız ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Mersin’de düğün organizasyon denilince akla ilk gelen firmalardan oluyoruz. Kalitemizi her geçen gün daha da yukarı çekmek ve bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetlerini en iyi şekilde sağlamak, açıldığımız günden beri en değerli amacımız. Bunu koşulsuz şartsız sağlamak için de kendimizi sürekli geliştiriyor, sahip olduğumuz deneyimleri en iyi şekilde kullanıyoruz. Kullandığımız aksesuarları yenileyerek beklentilerinize yanıt veriyor, özel günlerinizde hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürüyoruz.

Samimiyete ve sıcakkanlılığa çok inanıyoruz. Düğün için gerekli hazırlıkları yapmadan önce çiftlerimizle tanışıyor, istek ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Nasıl bir gece planlıyorsanız, o geceyi sunmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de bu sürecin keyifli ve stresten uzak geçmesini sağlıyoruz. Ekibimiz ile yüzümüzün sürekli güleceğinden emin olabilirsiniz. Enerjimiz, sizi daha da mutlu edecek!

Tecrübemiz, bilgi birikimlerimiz ve geniş aksesuar yelpazemiz sayesinde kına geceleri dışında da pek çok özel güne imza atabiliyoruz. Açılışlar, söz ve nişan törenleri, kına geceleri, bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, lansmanlar, cinsiyet partileri, bebek mevlütleri, diş buğdayları ve baby showerlar gibi farklı etkinlikler için Mersin’de çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Mersin organizasyon firmalarından eşsiz tecrübelerimiz ile farklılaşıyor, sizlere kusursuz bir davetin garantisini veriyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Özge Hanım

  • Adres: MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!