Düğün Organizasyon Mersin

Lotus Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Lotus Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Lotus Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Lotus Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Lotus Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Lotus Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Lotus Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lotus Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Lotus Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Lotus Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Lotus Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Lotus Organizasyon süsleme, pasta, kına gecesi, mekan giydirme, dekor, nikah şekeri, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Lotus Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Lotus Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Lotus Organizasyon Hakkında

Düğününüzün her ayrıntısıyla kusursuz ve size özel olarak hazırlanmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var Lotus Organizasyon’nun zevk sahibi, profesyonel bir ekibiyle düğün organizasyonunuzun muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz. Lotus Organizasyon Mersin organizasyon malzemelerinizi ve süslemelerinizi profesyonel iş ortakları sayesinde kolayca buluyor ve size en küçük ayrıntısına kadar harika bir düğün organizasyonu sunuyor.

Hazırlıklara başlamadan önce, tüm hayallerinizi ve beklentilerinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Ardından tüm hazırlıklarımızı bu bilgiler doğrultusunda, sizin hayallerinizin ötesine geçmek için yapıyoruz. Düğününüz için henüz bir konsept bulamadıysanız, alanında tecrübe sahibi ekibimizle size en uygun konsepti geliştirme hizmeti de sunuyoruz. Konseptinizi geliştirirken en sevdiğiniz renklerden, hobilerinize, hatta en sevdiğiniz filme kadar her şeyi göz önünde bulundurarak tamamen size özel bir konsept oluşturuyoruz.

Düğününüzde sizi mutluluğa taşıyacak arabanızın süslemelerini de biz yapıyoruz. Arabanızın süslemesinde dantellerden, çiçeklere kadar her detayın sizin tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasını sağlıyoruz.

Davetlilerinizi ne kadar muhteşem bir organizasyonun beklediğinin sinyallerini henüz düğününüzün başından veriyoruz. Konuklarınızı düğün konseptinize uygun süslemelerle süslediğimiz, üstünde isimlerinizin yazılı olduğu karşılama panolarıyla düğün mekanınıza davet ediyoruz.

Düğününüzde sevdiklerinize küçük anılar bırakmak isterseniz, birbirinden güzel hediyelikler konusunda da yardımcı oluyoruz. Birbirinden güzel çiçekli magnetlerden, çikolatalara kadar her türlü nikah şekeri ve hediyeliklerini sizlere sunuyoruz.

Kusursuz düğün organizasyonlarının yanında doğum günleri, nişanlar, kına geceleri, diş buğdayları gibi özel günlerinizde de mutluluğunuza ortak olup, size harika organizasyonlar hazırlayabiliyoruz. Kına gecelerinde tüylerle süslediğimiz şık teflerden, diş buğdayında hazırladığımız sevimli hediyeliklere kadar her organizasyonunuzda kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Lotus Organizasyon Mersin düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününde, muhteşem bir organizasyonla davetlilerinize unutulmaz bir davet yaşatmak isterseniz, sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Silifke /Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.