Lotus Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Silifke, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Düğününüzün her ayrıntısıyla kusursuz ve size özel olarak hazırlanmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var Lotus Organizasyon’nun zevk sahibi, profesyonel bir ekibiyle düğün organizasyonunuzun muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz. Lotus Organizasyon Mersin organizasyon malzemelerinizi ve süslemelerinizi profesyonel iş ortakları sayesinde kolayca buluyor ve size en küçük ayrıntısına kadar harika bir düğün organizasyonu sunuyor.

Hazırlıklara başlamadan önce, tüm hayallerinizi ve beklentilerinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Ardından tüm hazırlıklarımızı bu bilgiler doğrultusunda, sizin hayallerinizin ötesine geçmek için yapıyoruz. Düğününüz için henüz bir konsept bulamadıysanız, alanında tecrübe sahibi ekibimizle size en uygun konsepti geliştirme hizmeti de sunuyoruz. Konseptinizi geliştirirken en sevdiğiniz renklerden, hobilerinize, hatta en sevdiğiniz filme kadar her şeyi göz önünde bulundurarak tamamen size özel bir konsept oluşturuyoruz.

Düğününüzde sizi mutluluğa taşıyacak arabanızın süslemelerini de biz yapıyoruz. Arabanızın süslemesinde dantellerden, çiçeklere kadar her detayın sizin tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasını sağlıyoruz.

Davetlilerinizi ne kadar muhteşem bir organizasyonun beklediğinin sinyallerini henüz düğününüzün başından veriyoruz. Konuklarınızı düğün konseptinize uygun süslemelerle süslediğimiz, üstünde isimlerinizin yazılı olduğu karşılama panolarıyla düğün mekanınıza davet ediyoruz.

Düğününüzde sevdiklerinize küçük anılar bırakmak isterseniz, birbirinden güzel hediyelikler konusunda da yardımcı oluyoruz. Birbirinden güzel çiçekli magnetlerden, çikolatalara kadar her türlü nikah şekeri ve hediyeliklerini sizlere sunuyoruz.

Kusursuz düğün organizasyonlarının yanında doğum günleri, nişanlar, kına geceleri, diş buğdayları gibi özel günlerinizde de mutluluğunuza ortak olup, size harika organizasyonlar hazırlayabiliyoruz. Kına gecelerinde tüylerle süslediğimiz şık teflerden, diş buğdayında hazırladığımız sevimli hediyeliklere kadar her organizasyonunuzda kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Lotus Organizasyon Mersin düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününde, muhteşem bir organizasyonla davetlilerinize unutulmaz bir davet yaşatmak isterseniz, sizi bekliyoruz.

İletişim

Mükerrem Karabacak

  • Adres: Silifke /MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!