Düğün Organizasyon Mersin

Fiore Düğün Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Fiore Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Fiore Düğün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Fiore Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Fiore Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fiore Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Fiore Düğün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fiore Düğün Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Fiore Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Fiore Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Fiore Düğün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Fiore Düğün Organizasyon mekan giydirme, çiçek, dekor, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Fiore Düğün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Fiore Düğün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Fiore Düğün Organizasyon Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldınız ve bu muhteşem gün için hazırlıklara başladınız. Her şey çok karmaşık görünüyor değil mi? İşin içinden nasıl çıkacağınızı bilmiyorsanız, hemen size yardımcı olalım. Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında, Fiore Düğün Organizasyon olarak, siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz.

1987’den beri sektörde oluşumuzdan, pek çok çifti ağırladık ve fazlasıyla tecrübe edindik. Düğününüz hakkında tüm detayları planlıyor ve uyguluyoruz. Size sadece konu hakkında seçenekler sunuyoruz, siz de en çok beğendiğinizi seçip onu istiyorsunuz; biz de gerçekleştiriyoruz. Siz, hayat seyrinize devam ederken biz de, hayatınızın en güzel gününü tam da hayal ettiğiniz şekilde planlıyoruz!

25 yıldan fazla süredir, düğün hakkındaki tüm detaylara hakimiz. Trendleri yakından takip ediyoruz ve çiftlerimizin isteğine göre uyguluyoruz. Zaman içinde değişen düğün dekorasyonuna da ayak uydurduk. Bunun için, her zevke hitap edecek tarzda aksesuarlarımız mevcut. Muhteşem bir gün olacağının garantisini size rahatlıkla verebiliriz.

Düğününüzde misafirlerinizi, isminizin yazılı olduğu bir panoyla karşılıyoruz. Ardından hoş bir müzik eşliğinde onları, sohbet etmeleri için düğün alanına davet ediyoruz. Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Yuvarlak masa ve tiffany tarzda sandalyeler veya kokteyl tarzında bir düğün yapacaksanız; uzun ve var tipi masalar tercih ediyoruz. Bunun yanında, kumsalda nikah konsepti düzenleyecekseniz de ambiyansa uygun şekilde bir tak ile misafirlerinize görsel bir şölen yaşatabiliriz.

Masa süsleri ise, yine düğüne uyum sağlayacak şekilde tarafınızca seçiliyor. Aynalı aksesuarlar kullanıp, düğününüze derinlik kazandırabiliriz. Ayrıca, rengarenk çiçeklerle de fark yaratabilirsiniz.

Mersin düğün organizasyon fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

  • Adres::

    İsmet İnönü Blv. Hamidiye Mah. Ferhan Apt. No:168 /2 Orduevi karşısı Çamlıbell

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.