Fiore Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Merkez, Mersin

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldınız ve bu muhteşem gün için hazırlıklara başladınız. Her şey çok karmaşık görünüyor değil mi? İşin içinden nasıl çıkacağınızı bilmiyorsanız, hemen size yardımcı olalım. Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında, Fiore Düğün Organizasyon olarak, siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz.

1987’den beri sektörde oluşumuzdan, pek çok çifti ağırladık ve fazlasıyla tecrübe edindik. Düğününüz hakkında tüm detayları planlıyor ve uyguluyoruz. Size sadece konu hakkında seçenekler sunuyoruz, siz de en çok beğendiğinizi seçip onu istiyorsunuz; biz de gerçekleştiriyoruz. Siz, hayat seyrinize devam ederken biz de, hayatınızın en güzel gününü tam da hayal ettiğiniz şekilde planlıyoruz!

25 yıldan fazla süredir, düğün hakkındaki tüm detaylara hakimiz. Trendleri yakından takip ediyoruz ve çiftlerimizin isteğine göre uyguluyoruz. Zaman içinde değişen düğün dekorasyonuna da ayak uydurduk. Bunun için, her zevke hitap edecek tarzda aksesuarlarımız mevcut. Muhteşem bir gün olacağının garantisini size rahatlıkla verebiliriz.

Düğününüzde misafirlerinizi, isminizin yazılı olduğu bir panoyla karşılıyoruz. Ardından hoş bir müzik eşliğinde onları, sohbet etmeleri için düğün alanına davet ediyoruz. Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Yuvarlak masa ve tiffany tarzda sandalyeler veya kokteyl tarzında bir düğün yapacaksanız; uzun ve var tipi masalar tercih ediyoruz. Bunun yanında, kumsalda nikah konsepti düzenleyecekseniz de ambiyansa uygun şekilde bir tak ile misafirlerinize görsel bir şölen yaşatabiliriz.

Masa süsleri ise, yine düğüne uyum sağlayacak şekilde tarafınızca seçiliyor. Aynalı aksesuarlar kullanıp, düğününüze derinlik kazandırabiliriz. Ayrıca, rengarenk çiçeklerle de fark yaratabilirsiniz.

Mersin düğün organizasyon fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Sengul Hepyetiker

  • Adres: İsmet İnönü Blv. Hamidiye Mah. Ferhan Apt. No:168 /2 Orduevi karşısı ÇamlıbellYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!