Fiore Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

 • Merkez, Mersin.

Ekiple Tanışın

Fiore Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Fiore Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fiore Düğün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Fiore Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan

Fiore Düğün Organizasyon Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldınız ve bu muhteşem gün için hazırlıklara başladınız. Her şey çok karmaşık görünüyor değil mi? İşin içinden nasıl çıkacağınızı bilmiyorsanız, hemen size yardımcı olalım. Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında, Fiore Düğün Organizasyon olarak, siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz.

1987’den beri sektörde oluşumuzdan, pek çok çifti ağırladık ve fazlasıyla tecrübe edindik. Düğününüz hakkında tüm detayları planlıyor ve uyguluyoruz. Size sadece konu hakkında seçenekler sunuyoruz, siz de en çok beğendiğinizi seçip onu istiyorsunuz; biz de gerçekleştiriyoruz. Siz, hayat seyrinize devam ederken biz de, hayatınızın en güzel gününü tam da hayal ettiğiniz şekilde planlıyoruz!

25 yıldan fazla süredir, düğün hakkındaki tüm detaylara hakimiz. Trendleri yakından takip ediyoruz ve çiftlerimizin isteğine göre uyguluyoruz. Zaman içinde değişen düğün dekorasyonuna da ayak uydurduk. Bunun için, her zevke hitap edecek tarzda aksesuarlarımız mevcut. Muhteşem bir gün olacağının garantisini size rahatlıkla verebiliriz.

Düğününüzde misafirlerinizi, isminizin yazılı olduğu bir panoyla karşılıyoruz. Ardından hoş bir müzik eşliğinde onları, sohbet etmeleri için düğün alanına davet ediyoruz. Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Yuvarlak masa ve tiffany tarzda sandalyeler veya kokteyl tarzında bir düğün yapacaksanız; uzun ve var tipi masalar tercih ediyoruz. Bunun yanında, kumsalda nikah konsepti düzenleyecekseniz de ambiyansa uygun şekilde bir tak ile misafirlerinize görsel bir şölen yaşatabiliriz.

Masa süsleri ise, yine düğüne uyum sağlayacak şekilde tarafınızca seçiliyor. Aynalı aksesuarlar kullanıp, düğününüze derinlik kazandırabiliriz. Ayrıca, rengarenk çiçeklerle de fark yaratabilirsiniz.

Mersin düğün organizasyon fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  İsmet İnönü Blv. Hamidiye Mah. Ferhan Apt. No:168 /2 Orduevi karşısı Çamlıbell

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.