Düğün Organizasyon Mersin

Tadu Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Tadu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Tadu Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Tadu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Tadu Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tadu Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tadu Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tadu Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Tadu Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Tadu Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Tadu Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Tadu Organizasyon fotoğraf ve video, havai fişek, masa / sandalye temini, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, dekor, davetiye, mekan giydirme, çiçek, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.

Tadu Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Tadu Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Tadu Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, işi bir bilene bırakın! Tadu Organizasyon Anamur ailesi olarak, düğününüze ait tüm detayları kusursuz olarak planlıyoruz ve size unutamayacağınız bir organizasyon imkanı sunuyoruz! Daha önce deneyiminizin olmadığı bu konuda, her şeyi detaylıca düşünmeniz mümkün olmayabilir. Bunun için de bir firmayla anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Tadu Organizasyon ekibi olarak, ayrıntılara önem veriyoruz ve her şeyin detaylarda gizli olduğuna inanıyoruz. Masa örtüsü renginden, karşılama müziğine kadar, bu güzel güne dair her şey fazlasıyla önem arz ediyor. Bunu için de çok özenli çalışıyoruz ve tüm ayrıntıların birbiriyle uyumlu olması için çabalıyoruz.

Düğününüz için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde öncelikle; düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve davetli sayısını öğreniyoruz. Ardından, bu özel gün için nasıl bir hayaliniz olduğunu anlatmanızı istiyoruz. Buna göre de planımızı şekillendiriyoruz.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Düğün mekanınıza erkenden gidiyoruz ve süslemelerimizi yapıyoruz. Salon veya otel düğünü tercihe ettiyseniz, bembeyaz masa örtüleri eşliğinde cam aksesuarların uyumunu tavsiye ediyoruz. Kumsal veya kır düğünleri ise bizim ayrın ayrı keyifli oluyor. Deniz kenarında muhteşem bir atmosferde çiçekli aksesuarlarla bezenmiş masalar kuruyoruz. Sizin, mekana girişinizi daha görkemli hale getirmek için de, rengarenk bir gelin yolu oluşturuyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize eşsiz lezzetler sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler veya ordövr tabaklar, deneyimli servis ekibimiz tarafından konuklarınıza ulaştırılıyor.

Mersin düğün organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve iş disiplinimizle birlikte öne çıkmayı başarıyoruz. Siz de düğününüz için en iyi firmayla çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Yeşilyurt, 29 ekim cad. No:6/A

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.