Tadu Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Anamur, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

abracadabra D&H company
15

Yenişehir

abracadabra D&H company

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, işi bir bilene bırakın! Tadu Organizasyon Anamur ailesi olarak, düğününüze ait tüm detayları kusursuz olarak planlıyoruz ve size unutamayacağınız bir organizasyon imkanı sunuyoruz! Daha önce deneyiminizin olmadığı bu konuda, her şeyi detaylıca düşünmeniz mümkün olmayabilir. Bunun için de bir firmayla anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Tadu Organizasyon ekibi olarak, ayrıntılara önem veriyoruz ve her şeyin detaylarda gizli olduğuna inanıyoruz. Masa örtüsü renginden, karşılama müziğine kadar, bu güzel güne dair her şey fazlasıyla önem arz ediyor. Bunu için de çok özenli çalışıyoruz ve tüm ayrıntıların birbiriyle uyumlu olması için çabalıyoruz.

Düğününüz için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde öncelikle; düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve davetli sayısını öğreniyoruz. Ardından, bu özel gün için nasıl bir hayaliniz olduğunu anlatmanızı istiyoruz. Buna göre de planımızı şekillendiriyoruz.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Düğün mekanınıza erkenden gidiyoruz ve süslemelerimizi yapıyoruz. Salon veya otel düğünü tercihe ettiyseniz, bembeyaz masa örtüleri eşliğinde cam aksesuarların uyumunu tavsiye ediyoruz. Kumsal veya kır düğünleri ise bizim ayrın ayrı keyifli oluyor. Deniz kenarında muhteşem bir atmosferde çiçekli aksesuarlarla bezenmiş masalar kuruyoruz. Sizin, mekana girişinizi daha görkemli hale getirmek için de, rengarenk bir gelin yolu oluşturuyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize eşsiz lezzetler sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler veya ordövr tabaklar, deneyimli servis ekibimiz tarafından konuklarınıza ulaştırılıyor.

Mersin düğün organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve iş disiplinimizle birlikte öne çıkmayı başarıyoruz. Siz de düğününüz için en iyi firmayla çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Bilge Hanım

  • Adres: Yeşilyurt, 418. Sk., 33640 Anamur/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!