Modelite Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Modelite Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Modelite Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Modelite Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Modelite Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz.

Modelite Organizasyon Hakkında

Düğünlerde, kına gecelerinde ya da daha birçok konuda neden organizasyon şirketlerine başvurulur hiç düşündünüz mü?

Ya bu işlerle ilgilenemeyecek kadar yoğunsunuzdur ya da yeterli tecrübeniz olmadığı için neyi nereden temin edeceğinizi, bir bütün içinde nasıl organize edeceğinizi bilmiyorsunuzdur. Her ikisi de gayet mantıklı sebepler. Zaten sizin için en önemli günleri profesyonel ekiplere bırakmak hem sizin yükünüzü hafifletecek hem de stresinizi azaltacak büyük bir fırsattır ancak eğer doğru organizasyon şirketini seçtiyseniz.

30 yıldır bu sektörde 12 yıldır da Mersin’de hizmet veren Modelite Organizasyon verdiği kaliteli hizmetlerle İstanbul’dan Ankara’dan bile talep görüyor. Bunu işimizi severek yapmamıza ve profesyonel bir şekilde çalışmamıza borçluyuz.

Öncelikle organizasyonunuza evlenme teklifinizden başlıyoruz. Hayatınızın aşkını bulduğunuz andan beri hayalini kurduğunuz o evlenme teklifini sizin için organize ediyoruz. Her zevke ve her bütçeye göre yaptığımız organizasyon türlerimizde çeşitli içeriklere sahip paket seçeneklerimiz var. Siz istediğiniz tarzı söyleyin, biz uygulayalım. Ancak burada çok önemli bir nokta var ki o da evlenme teklifiniz kesinlikle teklif edeceğiniz kişiye sürpriz olmalı. İşin tadı tam olarak burada çıkıyor aslında ve yaptığımız organizasyon bu noktada anlamlı hale geliyor.

10 kişilik profesyonel ekibimiz sizin isteklerinizi yerine getirebilmek için tüm yeteneklerini kullanıyor. Kumsalda evlenme teklifinize, önce sürpriz hazırlanan kişiye sizin de eşlik edeceğiniz bir yol tasarlayarak başlıyoruz. O yolun sonunda da kumda kalpten bir alan hayal edin. Ortasında sizin ve hayatınızın teklifini yapacağınız kişi için hazırlanmış özel bir masa ve üzerine yaptığımız çardak ile sizi etraftan soyutluyoruz ve anın tadını çıkarmanızı istiyoruz. Etrafınızı çeşitli süslemelerle detaylandırmak için meşaleler, volkanlar kullanıyoruz. Artık hayatınızın teklifini yapabilirsiniz.

Ve “evet” inizi aldıysanız artık düğün organizasyonunuza geçebiliriz. Aynı özeni düğün organizasyonunuzda da göstererek unutulmaz evlenme teklifinizi unutulmaz bir sonla noktalıyoruz. Artık buradan sonrasının sürpriz olmasına gerek yok. Gelinin düğün organizasyonundan bihaber olması damat için çok da iyi bir sonuç olmayacaktır. O yüzden çift olarak organizasyonunuzu yapalım ki gelinin canını sıkmayalım.

Mekân giydirmenizden süslemelerinize, ışık ve ses ekipmanlarından nikah şekerine kadar sağladığımız birçok hizmetle unutulmaz anlarınızı her zaman mutlulukla hatırlayacağınız anılara dönüştürüyoruz.

Bu kadar fırsatı bir arada yakalamışken, profesyonel bir şekilde hem evlenme teklifinizi hem de düğün organizasyonunuzu yapan bir ekiple çalışmak isterseniz teklif formunu doldurun ve fiyatlarımız hakkında bilgi alın.

İletişim

 • Adres:

  Palmiye mah. 1205 sok. Koluman Plaza D Blok 5E1/8 Yenişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Modelite Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.