Düğün Organizasyon Mersin

Intro Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Intro Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Intro Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Intro Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Intro Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Intro Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Intro Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Intro Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Intro Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Her stil çalışabiliyoruz."

Intro Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Intro Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, mezuniyet törenleri, parti, piknik, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Intro Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Intro Organizasyon işık ve ses ekipmanları, dekor, fotoğraf ve video, pasta, süsleme, havai fişek, kına gecesi, masa / sandalye temini, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, nikah şekeri, mekan giydirme, dj hizmetlerini vermektedir.

Intro Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Intro Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Intro Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifinizden kına gecenize, düğün gününüzden yıllar sonra çocuğunuzun sünnet gününe…

Hayatınızın her aşaması için İntro Organizasyon!

Sizin mutlu günleriniz için düşünmeye başlayalı 9 yıl olmuş bile çoktan.

Binlerce mutluluğa şahitlik edip binlerce aşk hikayesinin detaylarını yazmışız birlikte. Bir organizasyon firmasının ötesinde yeni kurulacağınız aileniz için bir sıcacık bir aile ortamı yaratıp dileklerinizi dinlemek bize kalırsa başarımızı getiren.

Düğün trendlerini sürekli takip eden ekibimiz çiftlerine trendlerin ötesinde çözümler sunuyor! Hazır kalıba yer vermemek daima önceliğimiz oluyor. Her aşkın bambaşka hikayesi vardır bu yüzden her aşk hikayesine aynı kalıpları uygulamayı doğru bulmuyor; sizin için özel yeni detaylar yaratıyoruz.

Bu noktada üretici ve yaratıcı ekibimiz hayalinizdeki her detayı en baştan dinliyor ve sizin için özel bir tasarım ortaya koyuyoruz.

Detaylar, detaylar…

İntro Organizasyon olarak hangi detayları sizin için düşündüğümüzden bahsedecek olursak;

Geceniz için kiralayabileceğiniz araçla başlıyor süreç. Düğününüze özel isimlerinizin yazılı olduğu aracınızla gidiyorsunuz ve geceye ilk adımınızı atıyorsunuz…

Konuklarınıza dağıtmanız için nikah şekerleri ve mekânı bulabilmek için konuklarınıza bir anı olarak bıraktığınız düğün davetiyeleriniz... Dilediğiniz tasarımı seçtiğiniz takdirde sizin için hazırlayabiliriz. Böylelikle hayalinizdeki seçeneklere sizi ulaştırabilir, tekrar bir arayıştan sizi hızlıca kurtarabiliriz.

Konuklarınızın oturacağı masaların tasarımlarını şamdandan canlı çiçek detayına kadar her noktasını kendiniz tasarlayabilirsiniz ve size özel demo masanızı düğün öncesi görüp üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz!

Bu anlamlı günü yarınlara saklayan fotoğraflarınız ve videolarınız… Yıllar sonra yine aynı sevinci yaşayabilmeniz için fotoğrafçılık ve video hizmetini de çiftlerimize sunuyoruz.

Pistte çılgınlar gibi dans ederken hangi müziklerin çaldığının sizin için önemli bir detay olduğunun farkındayız. Bu yüzden geceniz için özel DJ ya da dilerseniz sanatçı hizmetimiz de mevcuttur.

Sizin ve konuklarınız için neşe dolu bu gece bazen konuklarınızın sevimli çocukları için yorucu olabiliyor farkındayız. ‘’Çocuklarınızı pistten alınız.’’ anonsunun yerini çocuklar için de eğlenceli dakikalara bırakmasını ister miydiniz? Bu noktada sunduğumuz animasyon hizmetimiz sayesinde çocuklar için de çok keyifli bir gece olacağına eminiz!

Siz de İntro Organizasyon ekibiyle gecenizi baştan yaratmak isterseniz formu doldurarak işe başlayabilirsiniz. Aşk hikayenize yeni detaylar yaratmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

  • Adres::

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.