Intro Organizasyon

E-posta Gönder

 • Merkez, Mersin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Intro Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Intro Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Intro Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Intro Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Her stil çalışabiliyoruz.

Intro Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifinizden kına gecenize, düğün gününüzden yıllar sonra çocuğunuzun sünnet gününe…

Hayatınızın her aşaması için İntro Organizasyon!

Sizin mutlu günleriniz için düşünmeye başlayalı 9 yıl olmuş bile çoktan.

Binlerce mutluluğa şahitlik edip binlerce aşk hikayesinin detaylarını yazmışız birlikte. Bir organizasyon firmasının ötesinde yeni kurulacağınız aileniz için bir sıcacık bir aile ortamı yaratıp dileklerinizi dinlemek bize kalırsa başarımızı getiren.

Düğün trendlerini sürekli takip eden ekibimiz çiftlerine trendlerin ötesinde çözümler sunuyor! Hazır kalıba yer vermemek daima önceliğimiz oluyor. Her aşkın bambaşka hikayesi vardır bu yüzden her aşk hikayesine aynı kalıpları uygulamayı doğru bulmuyor; sizin için özel yeni detaylar yaratıyoruz.

Bu noktada üretici ve yaratıcı ekibimiz hayalinizdeki her detayı en baştan dinliyor ve sizin için özel bir tasarım ortaya koyuyoruz.

Detaylar, detaylar…

İntro Organizasyon olarak hangi detayları sizin için düşündüğümüzden bahsedecek olursak;

Geceniz için kiralayabileceğiniz araçla başlıyor süreç. Düğününüze özel isimlerinizin yazılı olduğu aracınızla gidiyorsunuz ve geceye ilk adımınızı atıyorsunuz…

Konuklarınıza dağıtmanız için nikah şekerleri ve mekânı bulabilmek için konuklarınıza bir anı olarak bıraktığınız düğün davetiyeleriniz... Dilediğiniz tasarımı seçtiğiniz takdirde sizin için hazırlayabiliriz. Böylelikle hayalinizdeki seçeneklere sizi ulaştırabilir, tekrar bir arayıştan sizi hızlıca kurtarabiliriz.

Konuklarınızın oturacağı masaların tasarımlarını şamdandan canlı çiçek detayına kadar her noktasını kendiniz tasarlayabilirsiniz ve size özel demo masanızı düğün öncesi görüp üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz!

Bu anlamlı günü yarınlara saklayan fotoğraflarınız ve videolarınız… Yıllar sonra yine aynı sevinci yaşayabilmeniz için fotoğrafçılık ve video hizmetini de çiftlerimize sunuyoruz.

Pistte çılgınlar gibi dans ederken hangi müziklerin çaldığının sizin için önemli bir detay olduğunun farkındayız. Bu yüzden geceniz için özel DJ ya da dilerseniz sanatçı hizmetimiz de mevcuttur.

Sizin ve konuklarınız için neşe dolu bu gece bazen konuklarınızın sevimli çocukları için yorucu olabiliyor farkındayız. ‘’Çocuklarınızı pistten alınız.’’ anonsunun yerini çocuklar için de eğlenceli dakikalara bırakmasını ister miydiniz? Bu noktada sunduğumuz animasyon hizmetimiz sayesinde çocuklar için de çok keyifli bir gece olacağına eminiz!

Siz de İntro Organizasyon ekibiyle gecenizi baştan yaratmak isterseniz formu doldurarak işe başlayabilirsiniz. Aşk hikayenize yeni detaylar yaratmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.