Ebruli Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? MODAYA UYGUN , GÜNCEL , YARATICI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER
 • Organizasyon Mekanı Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu
 • Organizasyon Tarzı Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Rustik

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

Zey Organizasyon
8

Merkez

Zey Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Düğün organizasyonu için zarif dokunuşlar ve naif bir atmosfer istiyorsanız, Ebruli Organizasyon Mersin’de aradığınız yer olabilir!

Organizasyon işinde yıllardır çalışmaktayız. Mersin’de organizasyon firmaları arasında beğenilen ekiplerden bir tanesiyiz. Pek çok düğün, kına, sünnet, davet gibi etkinlikte mekân düzenlemesi yapıyoruz. Düğün organizasyonlarına çok keyif alarak ve tüm detaylarla ayrıntılı olarak ilgilenerek hazırlanmaktayız.

Profesyonel ve işinde özverili bir kadroya sahibiz. Düğün öncesi çiftlerle görüşerek hayalini kurdukları atmosferin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Düzenlemelerin yapılacağı mekânı ya görüyor ya da hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Yapılan beyin fırtınası sonrasında ise ortak kararlarla en çok da sizin tercihleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz… Bizim neler yaptığımızı soracak olursanız: Düğün mekânı içerisinde davetlilerin oturacağı bölümün masa ve sandalye kılıflarının renk tercihi, süslemesi ile ilgilenmekteyiz. Nikâh masası süslemesini de davetliler için tercih edilen renklere uygun şekilde düzenleyerek bir bütünlük oluşturuyoruz. Mekân dekorunda beyaz inciler, taşlar, tül, balon detaylarıyla oldukça romantik bir hava yaratmaya çalışıyoruz. Genellikle mekânın atmosferine uygun uygulamalar yaparak konsept bütünlüğü yakalamaya özen gösteriyoruz. Her çift aynı renkleri kullanmak zorunda değil çünkü herkesin farklı bir zevk tarzı var. Bunun bilincinde olarak beyazı tercih etmeyen gelinler için de farklı renk alternatifleriyle dileğiniz olan atmosferi yaratmak için çabalıyoruz.

Düğün günü erkenden gelerek süsleme işlemleri için çalışmalara başlıyor davetlilerinizin alana geliş anına kadar hazırlıkları bitiriyoruz. Her şeyin eksiksiz ve kusursuz göründüğü bir düğün ortamını istediğinizi biliyoruz. Bunu size sağlamak için sizi de Ebruli Organizasyon ile iş birliği yapmaya bekliyoruz… Dileriz çok mutlu günleriniz olur ve biz de bu günler de size yardımcı oluruz!

Ebruli Organizasyon hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayınız.

İletişim

Serkan Kaya

Ulaş Özdemir

 • Adres: Hamidiye Mah. Atatürk Cad. Koç Apt. No:88/D Akdeniz Çamlıbel 0530 370 72 67

Ebruli Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!