Düğün Organizasyon Mersin

Ebruli Organizasyon

 • Min. Fiyat
  2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Satış Yetkilisi

Ebruli Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Ebruli Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ebruli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ebruli Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ebruli Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ebruli Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ebruli Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ebruli Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"MODAYA UYGUN , GÜNCEL , YARATICI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER"

Ebruli Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Ebruli Organizasyon restoran, balo salonu, kulüp/davet alanı, havuz başı düğünü, düğün salonu, bahçe/kır düğünü, plaj/sahil düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Ebruli Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Ebruli Organizasyon görkemli, rustik, modern, sade, vintage/retro, klasik, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Ebruli Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ebruli Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ebruli Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ebruli Organizasyon barkovizyon, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, süsleme, davetiye, nikah şekeri, sanatçı, havai fişek, catering, dj, pasta, mekan giydirme, çiçek, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, dekor hizmetlerini vermektedir.

Ebruli Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ebruli Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Ebruli Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonu için zarif dokunuşlar ve naif bir atmosfer istiyorsanız, Ebruli Organizasyon Mersin’de aradığınız yer olabilir!

Organizasyon işinde yıllardır çalışmaktayız. Mersin’de organizasyon firmaları arasında beğenilen ekiplerden bir tanesiyiz. Pek çok düğün, kına, sünnet, davet gibi etkinlikte mekân düzenlemesi yapıyoruz. Düğün organizasyonlarına çok keyif alarak ve tüm detaylarla ayrıntılı olarak ilgilenerek hazırlanmaktayız.

Profesyonel ve işinde özverili bir kadroya sahibiz. Düğün öncesi çiftlerle görüşerek hayalini kurdukları atmosferin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Düzenlemelerin yapılacağı mekânı ya görüyor ya da hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Yapılan beyin fırtınası sonrasında ise ortak kararlarla en çok da sizin tercihleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz… Bizim neler yaptığımızı soracak olursanız: Düğün mekânı içerisinde davetlilerin oturacağı bölümün masa ve sandalye kılıflarının renk tercihi, süslemesi ile ilgilenmekteyiz. Nikâh masası süslemesini de davetliler için tercih edilen renklere uygun şekilde düzenleyerek bir bütünlük oluşturuyoruz. Mekân dekorunda beyaz inciler, taşlar, tül, balon detaylarıyla oldukça romantik bir hava yaratmaya çalışıyoruz. Genellikle mekânın atmosferine uygun uygulamalar yaparak konsept bütünlüğü yakalamaya özen gösteriyoruz. Her çift aynı renkleri kullanmak zorunda değil çünkü herkesin farklı bir zevk tarzı var. Bunun bilincinde olarak beyazı tercih etmeyen gelinler için de farklı renk alternatifleriyle dileğiniz olan atmosferi yaratmak için çabalıyoruz.

Düğün günü erkenden gelerek süsleme işlemleri için çalışmalara başlıyor davetlilerinizin alana geliş anına kadar hazırlıkları bitiriyoruz. Her şeyin eksiksiz ve kusursuz göründüğü bir düğün ortamını istediğinizi biliyoruz. Bunu size sağlamak için sizi de Ebruli Organizasyon ile iş birliği yapmaya bekliyoruz… Dileriz çok mutlu günleriniz olur ve biz de bu günler de size yardımcı oluruz!

Ebruli Organizasyon hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayınız.

İletişim

 • Adres::

  Hamidiye Mah. Atatürk Cad. Koç Apt. No:88/D Akdeniz Çamlıbel 0530 370 72 67

 • Haritadaki Konumu

  Ebruli Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.