Düğün Organizasyon Mersin

Mersin Park Organizasyon

  • Min. Fiyat
    800-1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Mersin Park Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
800-1.000 TL

Mersin Park Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Mersin Park Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Mersin Park Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mersin Park Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Mersin Park Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mersin Park Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Mersin Park Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"modern,yenilikçi,çözüm merkezli,..."

Mersin Park Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mersin Park Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mersin Park Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Mersin Park Organizasyon balayı, kapalı çadır, catering, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, sanatçı, mekan giydirme, çiçek, araç kiralama, süsleme, havai fişek, kına gecesi, dekor, barkovizyon, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, pasta, lcv hizmeti, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Mersin Park Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mersin Park Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mersin Park Organizasyon Hakkında

Mersin Park Organizasyon, Mersin'de düğün organizasyonlarından özel etkinliklere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren modern, yenilikçi ve çözüm merkezli bir organizasyon şirketi olarak biliniyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, her detayı özenle planlayarak, özel günlerinizi unutulmaz kılmayı hedefliyor. Siz de Mersin Park Organizasyon’la düğün gününüzü planlamak için okumaya devam edebilirsiniz.

Deneyim

Mersin Park Organizasyon, sektördeki deneyimiyle öne çıkan güvenilir bir organizasyon şirketi olarak öne çıkıyor. Yılların verdiği birikimle, her türlü etkinlik detayını başarıyla ele alarak müşterilere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyor. Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında öne çıkan Mersin Park Organizasyon, bu alandaki güvenilirliğini sürekli olarak arttırıyor ve çiftlerden tam puan almaya devam ediyor.

Hizmetler

Firma, düğün organizasyonlarından nişan, kına, balayı gibi birçok etkinliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Firma, özel günlerinizi daha da özel kılmak adına detaylı planlamalar yapıyor. Demo masa hazırlığı, düğünden 4 hafta önce iletişime geçme önerisi, konsept ve tema geliştirme, şehir dışına hizmet gibi detaylarla etkinlikleri kişiselleştiriyor. Mersin düğün nişan organizasyon şirketleri içinde Mersin Park Organizasyon, geniş hizmet seçenekleriyle öne çıkıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Mersin Merkez’de hizmetlerine devam eden Mersin Park Organizasyon, etkinlik alanınıza estetik ve zarafet katmak için özel olarak tasarlanan dekorasyon ve süsleme hizmetleri sunuyor. Renk paletleri, tema ve konsept doğrultusunda seçilerek, her detay özenle düzenleniyor. Mersin organizasyon şirketleri içinde Mersin Park Organizasyon, yaratıcı tasarımlarıyla etkinlik alanını adeta bir sanat galerisine dönüştürüyor.

Ek Hizmetler

Mersin Park Organizasyon, organizasyonlara değer katan bir dizi ek hizmet sunarak düğününüzü daha da özel kılıyor. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi, catering, sanatçı, mekan giydirme, çiçek, araç kiralama gibi seçeneklerle etkinlikleri özelleştirmeyi amaçlıyor. Mersin düğün organizasyon şirketi olarak firma, müşterilere geniş bir yelpaze sunarak etkinlikleri unutulmaz kılmak adına farklı seçenekler sunuyor.

Her türlü organizasyonunuzda modern, yenilikçi ve çözüm merkezli bir yaklaşımla sizlere eşlik eden Mersin Park Organizasyon, özel günlerinizi yaratıcı tasarımlarla unutulmaz anılara dönüştürme amacını taşıyor. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firma, özenle planlanmış etkinlikleriyle sizleri unutulmaz anlarla buluşturmayı amaçlıyor. Unutulmayacak bir düğün için Mersin Park Organizasyon ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Hamidiye Mah.Atatürk Cad. No : 55 Çamlıbel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.