Düşbahçem Organizasyon

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Düşbahçem Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Düşbahçem Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düşbahçem Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Düşbahçem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı, Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Düşbahçem Organizasyon Hakkında

Çiftlerimizin düşlerine hitap etmeyi misyon edinmiş bir firma olarak Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Düşbahçem Organizasyon olarak nasıl bir organizasyon hayal ediyorsanız onu gerçeğe dönüştürecek, yepyeni bir hayatı mutlulukla karşılamanızı sağlayacağız. Gelin, en özel davetlerinizi birlikte planlayarak unutulmaz hale getirelim!

2016 yılından beri organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Mersin’de düğün organizasyon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanlarda en iyiyi tercih ediyor, güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Fikir ve düşüncelerinize açık oluyor, yaratıcı ve sıra dışı taleplere yanıt verebiliyoruz. Nasıl işler çıkardığımızı görebilmeniz için düğün öncesi demolar hazırlayabiliyoruz. Tarzınıza uygun konseptleri kendi dokunuşlarımız ile harmanlıyoruz. Her stile ve bütçeye uygun paketlerimiz ve seçeneklerimiz bulunuyor. Bu sayede de Anamur organizasyon firmaları arasında sıklıkla tercih ediliyoruz.

Ekibimiz toplamda 10 kişiden oluşuyor. Düğününüz planlaması, hazırlığı, süslenmesi, aksesuar temini ve bunun gibi daha pek çok hizmeti profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne uzman kadromuzun sayısı da değişkenlik gösteriyor. Böylelikle düğününüzün kapasitesi kaç olursa olsun her detayın üstünde eksiksiz bir şekilde durabiliyoruz.

Süsleme, masa ve sandalye giydirme, fotoğraf ve video, müzik, orkestra ve pastanın yanı sıra davetiye gibi düğün öncesi imkanlarımız da bulunuyor. Bilgi birikimlerimiz, ekibimiz ve aksesuarlarımızın çeşitliliği sayesinde söz, nişan, kına ve bunun gibi butik organizasyonları da kusursuz bir şekilde düzenleyebiliyoruz.

Bizimle ilgili daha fazlasını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olmak ve hayatınız boyunca hafızanızda yer edecek bir organizasyona imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.