Düğün Organizasyon Mersin

Düşbahçem Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Düşbahçem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Düşbahçem Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Düşbahçem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Düşbahçem Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düşbahçem Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Düşbahçem Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düşbahçem Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Düşbahçem Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Düşbahçem Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, piknik, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Düşbahçem Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Düşbahçem Organizasyon nikah şekeri, dj, süsleme, servis ve hizmet elemanı, havai fişek, davetiye, barkovizyon, dekor, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, balayı, işık ve ses ekipmanları, çiçek, kına gecesi, fotoğraf ve video, mekan giydirme, sanatçı, pasta hizmetlerini vermektedir.

Düşbahçem Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Düşbahçem Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Düşbahçem Organizasyon Hakkında

Çiftlerimizin düşlerine hitap etmeyi misyon edinmiş bir firma olarak Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Düşbahçem Organizasyon olarak nasıl bir organizasyon hayal ediyorsanız onu gerçeğe dönüştürecek, yepyeni bir hayatı mutlulukla karşılamanızı sağlayacağız. Gelin, en özel davetlerinizi birlikte planlayarak unutulmaz hale getirelim!

2016 yılından beri organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Mersin’de düğün organizasyon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanlarda en iyiyi tercih ediyor, güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Fikir ve düşüncelerinize açık oluyor, yaratıcı ve sıra dışı taleplere yanıt verebiliyoruz. Nasıl işler çıkardığımızı görebilmeniz için düğün öncesi demolar hazırlayabiliyoruz. Tarzınıza uygun konseptleri kendi dokunuşlarımız ile harmanlıyoruz. Her stile ve bütçeye uygun paketlerimiz ve seçeneklerimiz bulunuyor. Bu sayede de Anamur organizasyon firmaları arasında sıklıkla tercih ediliyoruz.

Ekibimiz toplamda 10 kişiden oluşuyor. Düğününüz planlaması, hazırlığı, süslenmesi, aksesuar temini ve bunun gibi daha pek çok hizmeti profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne uzman kadromuzun sayısı da değişkenlik gösteriyor. Böylelikle düğününüzün kapasitesi kaç olursa olsun her detayın üstünde eksiksiz bir şekilde durabiliyoruz.

Süsleme, masa ve sandalye giydirme, fotoğraf ve video, müzik, orkestra ve pastanın yanı sıra davetiye gibi düğün öncesi imkanlarımız da bulunuyor. Bilgi birikimlerimiz, ekibimiz ve aksesuarlarımızın çeşitliliği sayesinde söz, nişan, kına ve bunun gibi butik organizasyonları da kusursuz bir şekilde düzenleyebiliyoruz.

Bizimle ilgili daha fazlasını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olmak ve hayatınız boyunca hafızanızda yer edecek bir organizasyona imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Anamur/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.