GNC Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Silifke, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

Zey Organizasyon
8

Merkez

Zey Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Tekrarı olmayan ve belki de en heyecanlı anlarınızı yaşayacağınız özel bir gündür düğününüz. Hal böyle olunca, bu değerli organizasyonun A’dan Z’ye planlamak ve kusursuz bir süreç yönetmek istediğinizi biliyoruz. İşte tam da bu noktada devreye biz girip hayal ettiğiniz ne varsa sunmak, her ayrıntıyı sizin yerinize biz düşünerek yükünüzü hafifletmek istiyoruz. Mersin’deki düğününüz için GNC Davet Organizasyon ekibimiz hazır!

Uzun yıllardır düğün organizasyonları yapan başarılı bir ekibiz. İlk amacımız çiftlerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunmak ve ‘’İyi ki sizi tercih etmişiz!’’ dedirtebilmek. Bu söylediğimizi hayata geçirmek için bize duyulan güveni boşa çıkarmıyor, tüm ayrıntıları dikkatle planlıyor, gece boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlıyoruz. Sadece zevk ve beğeninize hitap etmiyor, gelenek ve göreneklerimizi de dikkate alarak unutulmaz bir gün vaat ediyoruz.
Mersin düğün organizasyon firmalarından bizi farklı kılan birçok avantajımız var. Mesela; modern ve şık tasarıma sahip salonları olan iş ortaklarımızla size mekan önerisi yapabiliyoruz. Bu durumda güvenilir bir firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Seçimi yaptığınız yerde tarzınıza ışık tutan süslemeler yapıyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun dışında; misafir karşılamadan masa ve sandalye teminine, dekor süslemelerinden orkestra ve ekipmana kadar her konuda profesyonel danışmanlık yapıyoruz. Kısacası; her detayı düşündüğümüzden size sadece bu değerli günün keyfini sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Uzun zamandır birlikte çalışan ve müthiş bir takım ruhu hissedeceğiniz ekibimiz, bu önemli günde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de kusursuz bir düğün için bizden destek almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, hemen planlama yapmaya başlayabilirsiniz.

İletişim

Dilek Genç

  • Adres: SilifkeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!