Düğün Organizasyon Mersin

GNC Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

GNC Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

GNC Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

GNC Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

GNC Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, GNC Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

GNC Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

GNC Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

GNC Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

GNC Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, açılışlar, nişan, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

GNC Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

GNC Organizasyon nikah şekeri, kına gecesi, çiçek, süsleme, mekan giydirme, pasta, masa / sandalye temini, dekor, barkovizyon hizmetlerini vermektedir.

GNC Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

GNC Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

GNC Organizasyon Hakkında

Tekrarı olmayan ve belki de en heyecanlı anlarınızı yaşayacağınız özel bir gündür düğününüz. Hal böyle olunca, bu değerli organizasyonun A’dan Z’ye planlamak ve kusursuz bir süreç yönetmek istediğinizi biliyoruz. İşte tam da bu noktada devreye biz girip hayal ettiğiniz ne varsa sunmak, her ayrıntıyı sizin yerinize biz düşünerek yükünüzü hafifletmek istiyoruz. Mersin’deki düğününüz için GNC Davet Organizasyon ekibimiz hazır!

Uzun yıllardır düğün organizasyonları yapan başarılı bir ekibiz. İlk amacımız çiftlerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunmak ve ‘’İyi ki sizi tercih etmişiz!’’ dedirtebilmek. Bu söylediğimizi hayata geçirmek için bize duyulan güveni boşa çıkarmıyor, tüm ayrıntıları dikkatle planlıyor, gece boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlıyoruz. Sadece zevk ve beğeninize hitap etmiyor, gelenek ve göreneklerimizi de dikkate alarak unutulmaz bir gün vaat ediyoruz.
Mersin düğün organizasyon firmalarından bizi farklı kılan birçok avantajımız var. Mesela; modern ve şık tasarıma sahip salonları olan iş ortaklarımızla size mekan önerisi yapabiliyoruz. Bu durumda güvenilir bir firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Seçimi yaptığınız yerde tarzınıza ışık tutan süslemeler yapıyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun dışında; misafir karşılamadan masa ve sandalye teminine, dekor süslemelerinden orkestra ve ekipmana kadar her konuda profesyonel danışmanlık yapıyoruz. Kısacası; her detayı düşündüğümüzden size sadece bu değerli günün keyfini sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Uzun zamandır birlikte çalışan ve müthiş bir takım ruhu hissedeceğiniz ekibimiz, bu önemli günde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de kusursuz bir düğün için bizden destek almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, hemen planlama yapmaya başlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Silifke

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.