Ekip Tam Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

abracadabra D&H company
15

Yenişehir

abracadabra D&H company

Hakkında

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde faaliyet gösteriyoruz ve ilk günkü heyecanımızı koruyarak hep daha iyiye ulaşmaya çalışıyoruz. Ekip Tam Organizasyon olarak çıktığımız yolda aynı isimle devam ediyor ve markamızın ana prensibini adımızla birlikte taşıyoruz. İşini severek yapan, genç, çalışkan ve dinamik eksiksiz bir ekiple çalışıyoruz. Mersin menşeili bir markayız ve şehrimizin her bölgesinden tercih ediliyoruz. Peki, biz tam olarak ne işler yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Biz profesyonel bir organizasyon firmasıyız ve özel gün ve gecelerin kutlamalarının planlanması ile düzenlenmesini sağlıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, özel davetler, mezuniyetler, kokteyller ve daha benzeri pek çok etkinliği kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde düzenleyebiliyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse faaliyetlerimiz arasında en teferruatlı ve en özel olanı budur diyebiliriz. Bir çiftin dünyaevine girmesine destek olmak, heyecanlarını paylaşmak ve hayallerini gerçekleştirmekten keyif alıyoruz. Onlar için büyük detaylardan en küçük ayrıntılara kadar her şeyle biz ilgileniyor ve tüm yükü omuzlarından alıyoruz. Stressiz, karmaşasız ve de eksiksiz bir düğüne sahip olabilmeleri için elimizden geleni yapıyor, bir düğünün olmazsa olmazı her şeyi tek elden sağlamaya çalışıyoruz.

Çiftimizin mekan seçimi neresi olursa olsun biz onlara uyum sağlıyor, isteklerini mekanın dinamiklerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Bir havuzbaşı, kır bahçesi, bir otel, düğün salonu veya evin önü veya bahçesi fark etmeksizin her yerde organizasyon düzenleyebiliyoruz. Masa sandalye kurulumu ve mekan süslemesinden catering ve menü hazırlamaya, orkestra ile canlı müzikten çiçeklere kadar aklınıza gelebilecek her detayla biz ilgileniyoruz.

Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Ekip Tam Organizasyon olarak buradayız! Yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Samet Karataş

  • Adres: Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!