Düğün Organizasyon Mersin

Ekip Tam Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ekip Tam Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Ekip Tam Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ekip Tam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ekip Tam Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ekip Tam Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ekip Tam Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ekip Tam Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ekip Tam Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ekip Tam Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ekip Tam Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ekip Tam Organizasyon servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, çiçek, masa / sandalye temini, nikah şekeri, dj, sanatçı, fotoğraf ve video, dekor, süsleme, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.

Ekip Tam Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ekip Tam Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Ekip Tam Organizasyon Hakkında

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde faaliyet gösteriyoruz ve ilk günkü heyecanımızı koruyarak hep daha iyiye ulaşmaya çalışıyoruz. Ekip Tam Organizasyon olarak çıktığımız yolda aynı isimle devam ediyor ve markamızın ana prensibini adımızla birlikte taşıyoruz. İşini severek yapan, genç, çalışkan ve dinamik eksiksiz bir ekiple çalışıyoruz. Mersin menşeili bir markayız ve şehrimizin her bölgesinden tercih ediliyoruz. Peki, biz tam olarak ne işler yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Biz profesyonel bir organizasyon firmasıyız ve özel gün ve gecelerin kutlamalarının planlanması ile düzenlenmesini sağlıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, özel davetler, mezuniyetler, kokteyller ve daha benzeri pek çok etkinliği kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde düzenleyebiliyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse faaliyetlerimiz arasında en teferruatlı ve en özel olanı budur diyebiliriz. Bir çiftin dünyaevine girmesine destek olmak, heyecanlarını paylaşmak ve hayallerini gerçekleştirmekten keyif alıyoruz. Onlar için büyük detaylardan en küçük ayrıntılara kadar her şeyle biz ilgileniyor ve tüm yükü omuzlarından alıyoruz. Stressiz, karmaşasız ve de eksiksiz bir düğüne sahip olabilmeleri için elimizden geleni yapıyor, bir düğünün olmazsa olmazı her şeyi tek elden sağlamaya çalışıyoruz.

Çiftimizin mekan seçimi neresi olursa olsun biz onlara uyum sağlıyor, isteklerini mekanın dinamiklerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Bir havuzbaşı, kır bahçesi, bir otel, düğün salonu veya evin önü veya bahçesi fark etmeksizin her yerde organizasyon düzenleyebiliyoruz. Masa sandalye kurulumu ve mekan süslemesinden catering ve menü hazırlamaya, orkestra ile canlı müzikten çiçeklere kadar aklınıza gelebilecek her detayla biz ilgileniyoruz.

Mersin düğün organizasyon şirketleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Ekip Tam Organizasyon olarak buradayız! Yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Akdeniz/Mersin

  • Haritadaki Konumu

    Ekip Tam Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.