Düğününüz İçin İdeal Kulüpler ve Davet Alanları

Bu yıl içinde evlenecek çiftler! Artık düğün mekanları araştırmasına başlamış olmalısınız diye düşünüyorum. Zira zaman geçtikçe istediğiniz mekanın, istediğiniz tarihine gün bulmakta zorluk çekeceğiniz aşikar! O yüzden elinizi çabuk tutun, hepiniz hayalinizdeki mekanda evlenin istiyorum. İşleri biraz kolaylaştırmak için İstanbul düğün mekanları arasında kulüp ve davet alanı olarak bildiğimiz 10 harika mekan seçtim. Bir göz atın bakalım!

Florya Bahçe

Açılır kapanır cam tavanı ve beyaz mimari detayları ile bir kış bahçesi düğünü yapmak isteyenler için ideal bir mekan Florya Bahçe! Hem şehir merkezinde hem de doğa ile iç içe kır ve orman manzaralı bir mekan olan Florya Bahçe'nin farklı bir de özelliği var. Türkiye’de tek olan sera düğün işletmesi olan mekan, 2 sera düğün alanı (500 ve 1000 kişi kapasite ) 3 kır düğün alanı (200, 500, 1000 kişi kapasiteli) ve 1 adet küçük programlar için kapalı alanıyla (100 kişi kapasiteli) beraber toplam 6 farklı alandan oluşuyor. Yani doğaya düşkün olanların şehir içinde değerlendirebileceği bir seçenek!

florya_bahce - Florya Bahçe'de düğün

Celebra

Bahçesi, terası, açılır kapanır tavanı olan " target="_blank">Celebra, farklı kullanım alanları sunan şık bir mekan. Boğaz ve orman manzarası olan mekanın yemekli kapasitesi yaklaşık 400-500 civarında. Ortaköy'den Bebek istikametine giderken sol tarafta kalan Celebra'nın konumu gerçekten çok güzel. Servis ve müziğin 02:00'ye kadar sürdüğünü de belirtmek isterim!

celebra - Celebra düğün

TED Spor Klübü

Sarıyer'de bulunan " target="_blank">TED Spor Klübü, çim alanı, bahçesi, havuzbaşı, terası olan bir mekan. Maslak yönünden Hacıosman metro istasyonuna çok yakın olan mekanın davetlileriniz için ulaşımı da oldukça kolay olacaktır. Düğün öncesi menü tadımı yapabileceğiniz mekanda, menülerde taleplerinize göre değişiklik de yapabilirsiniz. Servisin ve müziğin 24:00'te bittiğini hatırlatalım.

ted - TED Spor Klübü düğün

Sophia Çengelköy

Üsküdar Çengelköy'de bulunan Sophia Çengelköy düğün yapmak için çiftlerin en çok tercih ettikleri mekanlardan biri. Genellikle son derece merkezi bir konumda olması, kolonsuz bir salona sahip olması ve sahnenin tüm masalardan rahatlıkla görünmesi gibi özellikleri çiftlerin tercih sebepleri arasına giriyor. Sadece kapalı alanı olan Sophia Çengelköy'ün yemekli düğün kapasitesi 900, kokteyl kapasitesinde ise 1100 kişiye kadar hizmet veriyor. Bitirirken ekleyelim standart yemekli düğün paketine orkestra hizmetini de dahil ediyorlar, bilginiz olsun!

sophia - Sophia Çengelköy düğün

Lale Balo Salonu

Düğün yapılacak yerler arasında Küçükçekme bölgesinde bulunan Lale Balo Salonu da çıkıyor karşımıza. Lale Balo Salonu çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlardan biri haline gelmiş durumda. Yemekli düğün paketlerine süsleme, DJ, ses ve ışık ve hizmetlerini de dahil eden mekan sadece kapalı alan tipine sahip. Kapasitesi ise koktey ya da yemekli olmasına göre 450 ila 1000 kişi arasında değişiyor.

lalebalo - Düğün yapılacak yerler

Marma Otel İstanbul

Marma Otel düğün mekanları arasında açık havada, havuz başında ve orman manzarasıyla evlenebileceğiniz bir mekan. Maltepe'de Marmara Eğitim Köyü bünyesinde yer alan Marma Otel İstanbul, yemekli düğün paketlerine, menü tadımı, maket pasta, 2 tane hazırlık odası, konaklama, süsleme gibi hayati ihtiyaçları da dahil ediyor. Açık alan kapasitesi yemekli düğünlerde 850, kokteyllerde 1500, kapalı alan kapasitesi yemekli düğünlerde 450, kokteyllerde ise 600.

marmaraotel - Marma Otel düğün

Tam 1596 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AA Ali Aydeviren

çoook güzel mekanlar. kaliteli bi liste olmuş. :)

A Ayla

moda deniz klubü <3