Pendik Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Nikah ya da düğün davetini kokteyl şeklinde düzenlemek istiyorsan Pendik'te hizmet veren davet mekanlarını keşfet ve düğününü kolayca planla!

4 Firma Listeleniyor

Pendik

Bella Star Balo Davet Pendik

Masal diyarından çıkmış gibi görünen iki ayrı salonumuzla, hayallerinizdeki özel günlerinizi unutulmaz kılmak için sizlerleyiz. Profesyonel ekibimizin verdiği hizmetler ile düğün telaşını unutup...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%50 İNDİRİM 44 1 2

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Klasik bir düğün yerine daha sade ve zarif bir davet gerçekleştirmek istiyorsan İstanbul sana birçok fırsat sunuyor. Örneğin kokteyl şeklinde bir düğün yapmak veya nikah töreninin ardından zarif bir mekanda romantik danslar ve klasik müziğin hakim olacağı bir akşam hayal ediyorsan burada senin için listelediğimiz Pendik davet mekanlarını mutlaka incelemelisin. Anadolu Yakası'nın en doğusunda bulunan ilçenin; Kurtköy, Esenyalı ve Sahil gibi nezih konumlarında yer alan işletmeler hem aradığın zarafeti hem de düğün için gerekli altyapıyı rahatlıkla sunabilirler. Yine de aralarından bir karar vermek adına kulüp ve işletmeleri incelemeye başlamalısın. Davet alanı detaylarına, hizmet içeriğine ve mekan fotoğraflarına göz attıktan sonra firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.