Pendik Kulüpler ve Davet Alanları

Nikah ya da düğün davetini kokteyl şeklinde düzenlemek istiyorsan Pendik'te hizmet veren davet mekanlarını keşfet ve düğününü kolayca planla!

Hotel Blue Marine Davet & Wedding
15
1

Düğününüzü bir otelde düzenlemeyi planlıyorsanız Hotel Blue Marine Davet & Wedding size yardımcı olabilir. İstanbul, Pendik düğün mekanları arasında yer alan Hotel Blue Marine kapılarını 2012...

Kapasite
100-450 Kişi
Min. Yemekli
100 TL'den Az
Margaret Event Hall
3

Anadolu Yakası davet mekanları içinde Bostancı, Tuzla ve Kurtköy’deki 3 şubesiyle çalışan firmamız Margaret Event Hall, davetlerinize merkezi konumu ve yüksek hizmet kalitesiyle ev sahipliği...

Kapasite
100-350 Kişi
Min. Yemekli
100 - 200 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Klasik bir düğün yerine daha sade ve zarif bir davet gerçekleştirmek istiyorsan İstanbul sana birçok fırsat sunuyor. Örneğin kokteyl şeklinde bir düğün yapmak veya nikah töreninin ardından zarif bir mekanda romantik danslar ve klasik müziğin hakim olacağı bir akşam hayal ediyorsan burada senin için listelediğimiz Pendik davet mekanlarını mutlaka incelemelisin. Anadolu Yakası'nın en doğusunda bulunan ilçenin; Kurtköy, Esenyalı ve Sahil gibi nezih konumlarında yer alan işletmeler hem aradığın zarafeti hem de düğün için gerekli altyapıyı rahatlıkla sunabilirler. Yine de aralarından bir karar vermek adına kulüp ve işletmeleri incelemeye başlamalısın. Davet alanı detaylarına, hizmet içeriğine ve mekan fotoğraflarına göz attıktan sonra firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.

Pendik Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları