Pendik Kulüpler ve Davet Alanları

Nikah ya da düğün davetini kokteyl şeklinde düzenlemek istiyorsan Pendik'te hizmet veren davet mekanlarını keşfet ve düğününü kolayca planla!

Esnek sözleşme Bella Star Balo Davet Pendik

Pendik

Bella Star Balo Davet Pendik

Evlilik yolunda adım atan çiftleri mekânımız Bella Star Balo Davet Pendik’te ağırlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz düğün sektöründe, yıllar içerisinde tanınmamızı ve sevilmemizi sağlayan hizmetlerimize.

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

44 1 2 2
İncele
Esnek sözleşme Beyler Garden Paradise Kır Düğünü

Pendik

Beyler Garden Paradise Kır Düğünü

Rüya gibi bir düğün hayal eden çiftlere İstanbul’da eşsiz bir mekan önerisinde bulunmak istiyoruz. Beyler Garden Paradise, yemyeşil bahçesi, eşsiz peyzaj mimarı ve oldukça geniş arazisi ile farklı...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 23 9
İncele
Esnek sözleşme Ihlamur Dalı

Pendik

Ihlamur Dalı

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 25
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Klasik bir düğün yerine daha sade ve zarif bir davet gerçekleştirmek istiyorsan İstanbul sana birçok fırsat sunuyor. Örneğin kokteyl şeklinde bir düğün yapmak veya nikah töreninin ardından zarif bir mekanda romantik danslar ve klasik müziğin hakim olacağı bir akşam hayal ediyorsan burada senin için listelediğimiz Pendik davet mekanlarını mutlaka incelemelisin. Anadolu Yakası'nın en doğusunda bulunan ilçenin; Kurtköy, Esenyalı ve Sahil gibi nezih konumlarında yer alan işletmeler hem aradığın zarafeti hem de düğün için gerekli altyapıyı rahatlıkla sunabilirler. Yine de aralarından bir karar vermek adına kulüp ve işletmeleri incelemeye başlamalısın. Davet alanı detaylarına, hizmet içeriğine ve mekan fotoğraflarına göz attıktan sonra firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.