Güngören Kulüpler ve Davet Alanları

Güngören'de Kokteyl ve Davet Mekanları arayışında bulunuyorsan Düğün.com en doğru adres. Mekanların fiyatlarını ve kapasite bilgilerini hemen öğrenebilirsin.

Felicita Balo & Davet Salonu

Güngören

Felicita Balo & Davet Salonu

İstanbul’da bulunan Felicita Balo ve Davet Salonu içerisinde bugüne kadar pek çok çifti ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan ve özel davetler gibi pek çok etkinliğe...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

34 5 3
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Nişan törenin, nikah törenin veya düğünün için davet mekanı arıyorsan İstanbul'da tercih edebileceğin birçok işletme bulunmakta. Kokteyl şeklinde düğün, nikah veya nişan gerçekleştirmek için oldukça uygun olan kulüp ve davet alanlarına buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Örneğin Avrupa Yakası'nda Güngören veya yakınında bir ilçede oturuyorsan Akıncılar, Merter ve Tozkoparan semlerinde hizmet veren davet mekanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Firma profil sayfalarında bulabileceğin kapasite, hizmet içeriği ve davet alanı özellikleri sayesinde mekanın düğününe uygunluğunu öğrenebilirsin. Mekan fotoğrafları, videoları ve çift yorumları sayesinde kendi davetin için ilham alabilirsin. Merak ettiğin diğer detaylar için firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.