Güngören Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Güngören'de Kokteyl ve Davet Mekanları arayışında bulunuyorsan Düğün.com en doğru adres. Mekanların fiyatlarını ve kapasite bilgilerini hemen öğrenebilirsin.

2 firma

Felicita Balo & Davet Salonu

Güngören

Felicita Balo & Davet Salonu

Bilmenizi isteriz ki Felicita olarak arkamızda oldukça deneyimli, işini çok iyi yapan bir ekip var. Hayal ettiğiniz gibi bir düğünü kolaylıkla gerçekleştirebilecek bu ekip süsleme ve düğün menüsünü...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

34 5 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Nişan törenin, nikah törenin veya düğünün için davet mekanı arıyorsan İstanbul'da tercih edebileceğin birçok işletme bulunmakta. Kokteyl şeklinde düğün, nikah veya nişan gerçekleştirmek için oldukça uygun olan kulüp ve davet alanlarına buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Örneğin Avrupa Yakası'nda Güngören veya yakınında bir ilçede oturuyorsan Akıncılar, Merter ve Tozkoparan semlerinde hizmet veren davet mekanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Firma profil sayfalarında bulabileceğin kapasite, hizmet içeriği ve davet alanı özellikleri sayesinde mekanın düğününe uygunluğunu öğrenebilirsin. Mekan fotoğrafları, videoları ve çift yorumları sayesinde kendi davetin için ilham alabilirsin. Merak ettiğin diğer detaylar için firmalarla kolayca iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.