Sultangazi Kulüpler ve Davet Alanları

Kokteyl şeklinde bir nikah veya düğün düzenlemek istiyorsan Sultangazi davet mekanlarını incele, ücretsiz fiyat teklifi alarak düğününü planla!

Esnek sözleşme Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Yeni hayatınızın ilk gününde hayal bile edemediğiniz büyük, modern, ferah ve lüks bir işletmede olmak ister misiniz? Salon Venedik Cebeci, İstanbul’un göbeğinde olmasına rağmen şehrin trafiğinden ve..

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 162 5 7 2
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Avrupa yakasında sevdiklerinle bir davet vermek istiyorsan İstanbul’un en güzide ilçelerinden bir tanesi olan Sultangazi’yi mutlaka tercih etmelisin. Özellikle Sultançiftliği, Zübeydehanım ve Cebeci gibi önemli semtlerinde senin davet alanı ihtiyacına karşılık gelebilecek bir çok mekan bulunuyor. Şişli ve Başakşehir’e komşu olan bu ilçeyi tercih etmeni sağlayacak bir etmen de şüphesiz ki ulaşım kolaylığıdır. Sahip olduğu yüz ölçümüyle ilçe İstanbul ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. Yıldan yılda sürekli göç alarak büyüyen Sultangazi’de aynı hızla yeni yeni davet alanları açılıyor. Biz de bu davet alanlarını senin için listeledik. Eğer hala karar veremediysen listedeki davet alanlarından beğendiklerinin profiline girebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.