Sultangazi Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Kokteyl şeklinde bir nikah veya düğün düzenlemek istiyorsan Sultangazi davet mekanlarını incele, ücretsiz fiyat teklifi alarak düğününü planla!

2 firma

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

En mutlu gününüzde, size ve davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatmak için çok özel bir atmosfer tasarladık. Tercihlerinize göre açık ve kapalı alanları, havuz başı kafeteryası, geniş bahçe alanı ile..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%20 24 1 4

Sultangazi

Ser Düğün Davet

İstanbul Evlilik Fuarı Birincisi ve 10 Yıllık kına organizasyon firması olan Beköz Organizasyon' un Yeni Salonu, 1.500 m2 Sultangazi' nin ve Gaziosmanpaşa' nın en büyük, en lüks düğün salonu olan...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

Hediye 20 2 4

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Avrupa yakasında sevdiklerinle bir davet vermek istiyorsan İstanbul’un en güzide ilçelerinden bir tanesi olan Sultangazi’yi mutlaka tercih etmelisin. Özellikle Sultançiftliği, Zübeydehanım ve Cebeci gibi önemli semtlerinde senin davet alanı ihtiyacına karşılık gelebilecek bir çok mekan bulunuyor. Şişli ve Başakşehir’e komşu olan bu ilçeyi tercih etmeni sağlayacak bir etmen de şüphesiz ki ulaşım kolaylığıdır. Sahip olduğu yüz ölçümüyle ilçe İstanbul ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. Yıldan yılda sürekli göç alarak büyüyen Sultangazi’de aynı hızla yeni yeni davet alanları açılıyor. Biz de bu davet alanlarını senin için listeledik. Eğer hala karar veremediysen listedeki davet alanlarından beğendiklerinin profiline girebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.