Küçükçekmece Kulüpler ve Davet Alanları

Kokteyl şeklinde bir düğün veya nikah düzenlemek istiyorsan İstanbul, Küçükçekmece'nin seçkin kulüplerini ve davet alanlarını inceleyip fiyat teklifi iste!

Haylayf Düğün Davet Organizasyon

Küçükçekmece

Haylayf Düğün Davet Organizasyon

İlgi çekici bir davetin sahibi olmak isteyen bir çiftseniz İstanbul’da hizmet verdiğimiz Haylayf Düğün Davet Salonu’nu içerisinde profesyonel ekibimizle birlikte sizinle tanışmak için...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%40 indirim 37 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Nikahın için kokteyl şeklinde bir davet düzenlemek istiyorsan veya sade bir düğün yapmak için davet alanı arayışındaysan İstanbul sana bu konuda birçok seçenek sunuyor. Zarafet ve düğün için gerekli altyapıyı bir arada rahatlıkla sunabilecek bu işletmeler sayesinde düşlediğin düğünü gerçekleştirmen oldukça kolay. Hatta yaşadığın ilçe veya civar ilçelerde de aradığın mekanı rahatlıkla bulabilirsin. Avrupa Yakası'nın güneyinde yaşıyorsan Küçükçekmece'de bulunan davet mekanlarını incelemeni tavsiye ediyoruz. İlçenin Atakent, Halkalı ve Sefaköy semtlerinde bulunan kulüpler ve davet alanlarına buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler, fotoğraflar ve yorumlar seçim yapmana yardımcı olacaktır. Beğendiğin işletmelerle iletişime geçerek merak ettiklerini sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsin.