Eyüp Kulüpler ve Davet Alanları

Eyüp’de kokteyl düğünü ya da davet alanlarında düğün yapmayı planlıyorsan, Eyüp’teki davet alanları arasından beğendiklerinden fiyat teklifi alabilirsin!

Kırkubbe Göktürk
66
2

Kırkubbe Göktürk, Avrupa yakası davet mekanları arasında geniş mesire alanı içinde bulunan ayrıcalıklı konumuyla davetleriniz için misafirlerini ağırlıyor. Çam ağaçlarıyla çevrili olan açık...

Kapasite
100-700 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Aden Park Göktürk
23

Aden Park Göktürk, uçsuz bucaksız ve huzur dolu bir bahçe. Her gün İstanbul’un dört bir yanından gelen her yaştan misafirimizi yemyeşil doğamızla ağırlıyor, böylece hizmet sektörünün yükselen...

Kapasite
200-1000 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün planını yapmaya başladıysan ilk yapman gereken seçimlerden birisi de düğün mekanı olacaktır. Eğer sade bir davet vermeyi düşünüyorsan zarif bir mekan arıyorsun demektir. Özellikle kokteyl şeklinde bir düğünde veya nikah töreninde mekan seçiminin önemi bir kat daha artmaktadır. Şanslısın ki İstanbul'da hem zarif hem de düğün için yeterli imkanlara sahip mekanlar yer almakta. Eğer ailen ve arkadaşların genel olarak Avrupa Yakası'nda yaşıyorsa Eyüp ilçesinde bulunan davet mekanlarını mutlaka incelemelisin. İlçenin Çırçır, Alibeyköy ve Yeşilpınar gibi merkezi noktalarında bulunan davet alanları ve kulüplerde düşlediğin düğünü gerçekleştirebilirsin. Firmaları inceleyerek ayrıntılı bilgi alabilir, ardından ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsin.

Eyüp Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları