Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon Hakkında

Düğünüzü yeşilliklerle çevrili bir ortamda, palmiyelerle dolu bir alanda gerçekleştirmek isterseniz size bir önerimiz var: 333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon. İstanbul Bakırköy’de çiftleri karşılayan mekanımız düğünlere farklı davet alanı opsiyonlarıyla ev sahipliği yapıyor. Geniş davetli listelerini bile ağırlayabilen 333 Florya’da ister yemekli, isterseniz de kokteyl servisli bir düğün düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

-Mekanımızda 2 farklı kır bahçesi alanı mevcut. Çok sayıda davetliniz varsa sizi Manolya Bahçe’de ağırlayabiliriz. Burada 1.000 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Aklınızda daha samimi bir düğün varsa 350 kişilik Lilyum Bahçe sizin için ideal olacaktır. Çim zeminli kır bahçelerimizde yağışlı havalara karşı gerekli önlemleri de alıyoruz.

-Kapalı alanımızsa 300 ila 400 kişilik düğünler için uygun alana sahip. Yüksek tavanlı kapalı alanımızdan bahçe manzarası da görülebiliyor.

Dekorasyon

-333 Florya Bahçe Davet Düğün Salonu açık davet alanlarında yuvarlak banket masalarından yardım alıyor, masalarımızı beyaz tiffany sandalyelerle birleştiriyoruz. İsteğe göre uzun şölen masaları ve ahşap sandalyeler d kullanabiliyoruz. Masalarda orta parça olarak aynalı yükselticilerden ve çiçeklerden faydalanıyoruz. Aynı zamanda uzun ve çok kollu şamdanlarla da masalarımızı süsleyebiliyoruz. Beyaz tülden hazırlanan runnerlarımız da masalarımıza bohem bir görünüm kazandırıyor. Talebinize göre masa üstlerinde bahçelerimizin doğayla iç içe görünümüyle uyumlu olan sarmaşık süslemelerinden de yararlanabiliyoruz.

-Kapalı davet alanımızın dekorasyonunda krem gibi açık renkleri ve kahverengiyi bir arada kullanıyoruz. Burada da oturma düzenini yuvarlak ya da uzun masalarla ve beyaz napolyon sandalyelerle tamamlıyoruz. Masa dekorasyonunda şamdanlardan, çiçekli aksesuarlardan ve çiçek buketlerinden yardım alıyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda çiftlere süsleme konusunda destek oluyor, fotoğraf hizmeti sunuyoruz. Ayrıca müzik yayınını da DJ hizmetimizle biz gerçekleştiriyoruz. Düğün öncesinde çiftlere hazırlık odasını kullanma imkanı da sunuyoruz. Işık ve sahne olanaklarıyla mekanımızda sizi bekliyor. Arzu ederseniz mekanımızın kendi organizasyon sorumlusundan, isterseniz de dışarıdan getireceğiniz organizasyon firmasından hizmet alabilirsiniz. Mekanımızda otopark ve vale de mevcut.

Yiyecek / İçecek

333 Florya’da servis edilecek menüleri alanında uzman mutfak ekibimizle beraber hazırlıyoruz. Düğünler için özel olarak çıkardığımız 3 adet menü arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ana yemekli menülerimiz arasında tavuk sote, tavuk ızgara ve dana rosto seçenekleri bulunuyor. Arzu ederseniz menülerimizi bütçenize ve damak tadınıza uygun şekilde özel olarak da hazırlayabiliyoruz. Kokteyl menüsü alternatifimizse değerlendirebileceğiniz bir seçenek.

Şık kapalı salonumuzda veya yemyeşil kır bahçelerimizde düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. 333 Florya Bahçe Davet adres noktasında da merkezi konumu sayesinde öne çıkıyor. Düğününüzü bizimle beraber planlamak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ isimli formu doldurabilirsiniz. Dilerseniz sayfada yer alan telefon numarasını tuşlayarak da bize ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

333 Florya Bahçe Davet ve Organizasyon 150 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 250 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Yağmur & Uğur

Düğün Tarihi: 01.10.2022

1 Ekim 2022 tarihinde düğünümüz vardı A dan Z ye herşey düşünülmüştü ne konuştuysak harfiyen uygunlandı biz ve misafirlerimiz gerçekten cok memnun kaldık yemekler dj asistanlardan foroğrafçısından valesine kadar gayet samimi bir ortam herkese tavsiye ederim ayrıca müdür deniz bey e ayrıca tekrardan... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.