Büyükçekmece Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul Büyükçekmece'deki tüm davet alanları burada. Kokteyl düğün ya da nikah yapmak istiyorsan davet mekanlarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Athyra Lounge

Büyükçekmece

Athyra Lounge

İstanbul’un metropol yaşantısından kaçıp gelebileceğiniz, yeşil ve mavinin uyumuna şahit olacağınız Athyra Lounge and Sports olarak, özel kutlamalarınız dahil her anınızı paylaşmaya hazırız!...

50-100 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

18 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Düğününü klasik müzik, kaliteli içkiler ve hoş danslar eşliğinde bir kokteyl olarak gerçekleştirmek istiyorsan İstanbul'da birçok mekan seçeneğin var. Nikah kokteylin için de tercih edebileceğin mekanlar davetinde arzuladığın zarafeti sana tam anlamıyla sunabilir. Eğer Avrupa Yakası'nın batı ilçelerinden birinde yaşıyorsan Büyükçekmece ilçesinde bulunan kulüpleri ve davet mekanlarını incelemeni tavsiye ediyoruz. İlçenin Bahçelievler, Kumburgaz ve Ulus gibi konumlarında bulunan mekanların ayrıntılı adreslerini firma profil sayfalarında bulabilirsin. Ziyaret etmeden önce iletişime geçerek mekanla ilgili merak ettiğin tüm detayları sorabilirsin. Davet alanlarının fotoğrafları ve daha önce mekanda düğün yapmış çiftlerin yorumları planını yaparken sana ilham verebilir. Ayrıca beğendiğini mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğini hatırlatmak isteriz.