Tuzla Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul, Tuzla'da kokteyl şeklinde, nişan, nikah veya düğün gerçekleştirebileceğin davet mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifleri al!

Veranda Tuzla Wedding
3

Yenilenmiş mekanında mutlu çiftlerin düşlerini gerçekleştiren Veranda Tuzla Wedding, 20 senelik sektör tecrübesini konuşturarak kusursuz bir hizmet vadediyor. Marmara’nın muhteşem deniz manzarası...

Kapasite
100-450 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Margaret Davet & Wedding House
14
1

İstanbul Anadolu düğün mekanlarından Margaret Davet & Wedding House Tuzla,Kurtköy/Pendik ve Bostancı’daki üç şubesiyle kapılarını açıyor. Düğününüzü kapalı davet alanında yapmayı düşünüyorsanız...

Kapasite
100-250 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Tuzla’da davet ya da kokteyl düğünü yapmayı planlıyorsan dikkat etmen gereken en önemli şey hava şartları. Tuzla’nın hava durumu İstanbul’un genelinden farklı olabiliyor; hiç beklemediğin bir anda yağışla karşılaşabilirsin. Anadolu yakasının en uzak ucunda bulunduğu için düğün günü hava durumuna özellikle bakmanı tavsiye ediyoruz. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ve Tersaneler ilçelerindeki en güzel davet ve kokteyl alanlarını senin için araştırıp bulduk. Şimdi senin tek yapman gereken listedeki davet alanları içinden sana uygun olanları bulmak, fotoğraflarına göz atmak, özelliklerini ve kapasitesini incelemek. Eğer firmanın tüm özellikleri senin için uygunsa firma profil sayfalarından fiyat teklifi alabilirsin. Böylece bütçene en uygun davet alanını bulmuş olacaksın.

Tuzla Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları