Tuzla Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul, Tuzla'da kokteyl şeklinde, nişan, nikah veya düğün gerçekleştirebileceğin davet mekanlarını incele ve ücretsiz fiyat teklifleri al!

Esnek sözleşme Tuzla Yat Kulübü

Tuzla

Tuzla Yat Kulübü

İstanbul Tuzla’da hayatınızın en kıymetli günlerinden birinde değerli konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayali kuruyorsanız sizi Tuzla Yat Kulübü’nde ağırlamaktan mutluluk...

100-200 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

39 2
İncele
Esnek sözleşme Adli Davet Alanı

Tuzla

Adli Davet Alanı

Yeni hayatınıza adım attığınız ilk günler… Düğün gününüze ev sahipliği yapan Adli Restaurant Tuzla’da faaliyet gösteriyor. 2 katlı restaurantımızın önünde ise oldukça büyük bir bahçe bulunuyor....

10 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

25 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tuzla’da davet ya da kokteyl düğünü yapmayı planlıyorsan dikkat etmen gereken en önemli şey hava şartları. Tuzla’nın hava durumu İstanbul’un genelinden farklı olabiliyor; hiç beklemediğin bir anda yağışla karşılaşabilirsin. Anadolu yakasının en uzak ucunda bulunduğu için düğün günü hava durumuna özellikle bakmanı tavsiye ediyoruz. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ve Tersaneler ilçelerindeki en güzel davet ve kokteyl alanlarını senin için araştırıp bulduk. Şimdi senin tek yapman gereken listedeki davet alanları içinden sana uygun olanları bulmak, fotoğraflarına göz atmak, özelliklerini ve kapasitesini incelemek. Eğer firmanın tüm özellikleri senin için uygunsa firma profil sayfalarından fiyat teklifi alabilirsin. Böylece bütçene en uygun davet alanını bulmuş olacaksın.