Kartal Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul, Kartal'da düğünün veya nişanın için kokteyl şeklinde davet düzenleyebileceğin mekanlar Düğün.com'da! Mekanları incele ve fiyat teklifi iste!

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Kartal

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir organizasyona hazır mısınız? Kaliteli hizmeti, uygun fiyatları, güler yüzlü çalışanları ve daha birçok özelliği tek bir işletmede bulacağınızı ve...

15 yorum

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%25 indirim 30 3 15 4
İncele
Esnek sözleşme Besa Albatros Düğün Davet

Kartal

Besa Albatros Düğün Davet

Unutulmaz bir davetin akıllardan çıkmayacak bir atmosfere sahip mekânla sağlanabileceğini düşünüyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel çalışan kadromuzla Besa Albatros Davet ve Balo Salonu..

3 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

10 3 3 2
İncele
Esnek sözleşme Vesta Restaurant

Kartal

Vesta Restaurant

İstanbul’da muhteşem bir manzaraya sahip bir mekânda hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız davetinizi en güzel şekilde hayata geçirecek bir mekân arıyorsanız sizi Vesta Restaurant’a davet ediyoruz!...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

39 11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Düğün mekanı arıyorsan İstanbul, Anadolu Yakası'nın güney ilçelerinden biri olan Kartal, ideal mekan seçenekleri sunmakta. Eğer kokteyl şeklinde bir düğün veya nikah için davet mekanı arıyorsan ilçenin Soğanlık, Yakacık ve Esentepe semtlerinde bulunan kulüpleri mutlaka incelemelisin. Bu mekanların ortak özellikler zarif ve üst düzey davetler vermek için oldukça uygun olmaları. Ayrıca düğün için yeterli imkanları işletmeleri daha da çekici kılıyor. Firmaları incelemeye başlayarak düğünün kapasite, hizmet ve davet alanı özelliklerine göre bir ön eleme yapabilirsin. Mekanların fotoğrafları ve çift yorumları ilham almana yardımcı olacaktır. Beğendiğin işletmelerle kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alarak düğünü planlamaya devam edebilirsin.