Kartal Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul, Kartal'da düğünün veya nişanın için kokteyl şeklinde davet düzenleyebileceğin mekanlar Düğün.com'da! Mekanları incele ve fiyat teklifi iste!

Triya Davet Balo
22
1
Triya Davet Balo

6 yorum

Kartal

Anadolu Yakası düğün davet mekanları arasında yer alan Triya Davet Balo Salonu kapılarını, şık bir düğünle evlenmek isteyen çiftler için açıyor. Zarif bir iç dizayna sahip olan salonunda düğünler...

Kapasite
450-500 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Şadırvan Davet & Balo
55
4

Şadırvan Davet & Balo, yenilenen mekanındaki şık davet alanlarıyla Kartal davet salonlarının vazgeçilmez adresi oluyor. İşletmemiz kolay ulaşımlı merkezi konumu ve profesyonel ekibiyle özel...

Kapasite
100-625 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün mekanı arıyorsan İstanbul, Anadolu Yakası'nın güney ilçelerinden biri olan Kartal, ideal mekan seçenekleri sunmakta. Eğer kokteyl şeklinde bir düğün veya nikah için davet mekanı arıyorsan ilçenin Soğanlık, Yakacık ve Esentepe semtlerinde bulunan kulüpleri mutlaka incelemelisin. Bu mekanların ortak özellikler zarif ve üst düzey davetler vermek için oldukça uygun olmaları. Ayrıca düğün için yeterli imkanları işletmeleri daha da çekici kılıyor. Firmaları incelemeye başlayarak düğünün kapasite, hizmet ve davet alanı özelliklerine göre bir ön eleme yapabilirsin. Mekanların fotoğrafları ve çift yorumları ilham almana yardımcı olacaktır. Beğendiğin işletmelerle kolayca iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alarak düğünü planlamaya devam edebilirsin.

Kartal Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları