Beyoğlu Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

İstanbul Avrupa Yakası’nda kokteyl düğünü ya da davet alanlarına düğün yapmayı planlıyorsan Beyoğlu’ndaki davet alanlarını senin için listeledik.

Alaçatı Kafası Pera

Beyoğlu

Alaçatı Kafası Pera

Özel gün ve kutlamalarınızı İstanbul’un büyüleyici manzarası eşliğinde gerçekleştirmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim!...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

%15 indirim 12
İncele
Galata 212

Beyoğlu

Galata 212

İstanbul’da Galata Kulesi’ni gören terasımızda unutulmaz bir davette sevdiğiniz kişi ile birlikte hayatlarınızı birleştirmek isterseniz Galata 212’ye davetlisiniz! Aradan uzun yıllar geçse de...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

18 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Düğün hazırlıklarına başladıysan ilk etapta yapman gereken seçimlerin başında düğün mekanı gelmektedir. Mekanın böylesine önemli bir karar olmasının nedenlerinin başında düğün konseptini ve diğer detaylarını mekan seçmenden kararlaştırmanın çok zor olmasıdır. Eğer kokteyl şeklinde bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan veya nikahın için bir kokteyl vermek istiyorsan İstanbul'un Beyoğlu ilçesi sana aradığın zarafeti sunabilecek çok farklı kokteyl mekanları ve davet alanları sunmakta. Avrupa Yakası'nın en kolay ulaşılabilir semtlerinden Karaköy ve Taksim gibi konumlarında bulunan bu davet alanlarının bir kısmında davetine Boğaz ve Galata Kulesi manzarası da eşlik edecektir. Hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin mekanı bulmak için firma profil sayfalarını incelemeye başlayabilirsin. Ardından beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi alabilirsin.