Beyoğlu Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul Avrupa Yakası’nda kokteyl düğünü ya da davet alanlarına düğün yapmayı planlıyorsan Beyoğlu’ndaki davet alanlarını senin için listeledik.

Event House Haliç
4

İstanbul, Beyoğlu düğün mekanları arasında kapılarını açan Event House Haliç açık davet alanıyla düğünlere ev sahipliği yapıyor. 2022 yılında kurulan mekanımız dinamik kır konsepti sayesinde diğer...

Kapasite
250-1000 Kişi
Min. Yemekli
500 - 750 TL
Galata 212
27
Galata 212

6 yorum

Beyoğlu

 • 2. yıl
 • İstanbul’da Galata Kulesi’ni gören terasımızda unutulmaz bir davette sevdiğiniz kişi ile birlikte hayatlarınızı birleştirmek isterseniz Galata 212’ye davetlisiniz! Aradan uzun yıllar geçse de...

  Kapasite
  80-250 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Düğün hazırlıklarına başladıysan ilk etapta yapman gereken seçimlerin başında düğün mekanı gelmektedir. Mekanın böylesine önemli bir karar olmasının nedenlerinin başında düğün konseptini ve diğer detaylarını mekan seçmenden kararlaştırmanın çok zor olmasıdır. Eğer kokteyl şeklinde bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan veya nikahın için bir kokteyl vermek istiyorsan İstanbul'un Beyoğlu ilçesi sana aradığın zarafeti sunabilecek çok farklı kokteyl mekanları ve davet alanları sunmakta. Avrupa Yakası'nın en kolay ulaşılabilir semtlerinden Karaköy ve Taksim gibi konumlarında bulunan bu davet alanlarının bir kısmında davetine Boğaz ve Galata Kulesi manzarası da eşlik edecektir. Hayalindeki düğünü gerçekleştirebileceğin mekanı bulmak için firma profil sayfalarını incelemeye başlayabilirsin. Ardından beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi alabilirsin.

  Beyoğlu Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

  Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları