Gaziosmanpaşa Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Nikah Kokteyl Alanlarını ve Davet Mekanlarını Düğün.com'da bulabilirsin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

Salon Acem Boy

Gaziosmanpaşa

Salon Acem Boy

Birbirinden güzel hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek hayallerinizdeki düğün ve daveti yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Sevdiğinizle birlikte “Evet” dediğiniz anı unutulmaz hale...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

12
İncele
Qubbe Life

Gaziosmanpaşa

Qubbe Life

Nasıl bir gece hayal ediyorsunuz? Düğünlerinizi planlarken ilk olarak bu soruya cevap bulmalısınız. Bu yüzden Salon Qubbe Life Gaziosmanpaşa adresimize gelerek her konsept ve tarz için uygun bir alan.

8 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%40 indirim 57 7 8 2
İncele
Boy Wedding Park

Gaziosmanpaşa

Boy Wedding Park

Telafisi olmayan bu gecelerin sorumluluğunu almak için tüm detayları hesaplayan ve unutulmaz bir gece yaşatmak için profesyonel şekilde çalışan bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Boy...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Yıllardır hayallerini kurduğun düğünü gerçekleştirmek için ilk olarak doğru mekanı seçmen gerekli. Davet alanı kararının bu kadar önemli olmasının bir nedeni düğünle ilgili birçok detayın mekan çevresinde şekillenecek olmasıdır. Doğal olarak eğer istediğin bir düğün konsepti varsa mekan arayışına belirlediğin konsepte uygun mekanlardan başlamalısın. Örneğin kokteyl şeklinde bir düğün planlıyorsan İstanbul, Avrupa Yakası'nda bu arayışına uygun işletmeleri rahatlıkla bulabilirsin. Gaziosmanpaşa ilçesinde yaşıyorsan Fevziçakmak, Küçükköy ve Yıldıztabya semtlerinde bulunan kulüpleri ve davet alanlarını inceleyerek başlayabilirsin. Nikah kokteyli ve nişan davetin için de uygun olacak bu mekanların arasından seçim yapmak adına hizmet içeriği ve işletme imkanları gibi özellikleri incelemelisin. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi isteyerek düğününü planlamaya devam edebilirsin.