Gaziosmanpaşa Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Nikah Kokteyl Alanlarını ve Davet Mekanlarını Düğün.com'da bulabilirsin. Hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

2 firma

Gaziosmanpaşa

Qubbe Life

Qubbe Life ekibi olarak hayatınızın en özel gününü ve diğer tüm organizasyonlarınızı sizin için planlıyor, organizasyonları sizin için yorucu olmaktan çıkarıp, misafirlerinizle paylaşabileceğiniz...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

%20 43 4 5

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Yıllardır hayallerini kurduğun düğünü gerçekleştirmek için ilk olarak doğru mekanı seçmen gerekli. Davet alanı kararının bu kadar önemli olmasının bir nedeni düğünle ilgili birçok detayın mekan çevresinde şekillenecek olmasıdır. Doğal olarak eğer istediğin bir düğün konsepti varsa mekan arayışına belirlediğin konsepte uygun mekanlardan başlamalısın. Örneğin kokteyl şeklinde bir düğün planlıyorsan İstanbul, Avrupa Yakası'nda bu arayışına uygun işletmeleri rahatlıkla bulabilirsin. Gaziosmanpaşa ilçesinde yaşıyorsan Fevziçakmak, Küçükköy ve Yıldıztabya semtlerinde bulunan kulüpleri ve davet alanlarını inceleyerek başlayabilirsin. Nikah kokteyli ve nişan davetin için de uygun olacak bu mekanların arasından seçim yapmak adına hizmet içeriği ve işletme imkanları gibi özellikleri incelemelisin. Beğendiğin firmalardan fiyat teklifi isteyerek düğününü planlamaya devam edebilirsin.