Bayrampaşa Düğün Davet Alanları

Bayrampaşa’nın en kaliteli kulüp ve davet alanlarını senin için listeledik. Kokteyl düğünü yapmak istiyorsan hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

2 firma

The Last Palace

Bayrampaşa

The Last Palace

Hayallerin gerçekleştiği düğün seremonilerini tasarlamak, The Last Palace Bayrampaşa Düğün Salonu’nda mümkün! Nasıl mı? Hemen anlatalım: Öncelikle; belirtmeliyiz ki masallardaki gibi şık ve...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%15 27 1
İncele
Mihver Davet Evi

Bayrampaşa

Mihver Davet Evi

İstanbul’da hayatınız boyunca unutamayacağınız değer ve güzellikte bir organizasyon hayata geçirmek istiyorsanız sizi Mihver Davet Evi’ne davet ediyoruz! Hatırı sayılır bir süreden beri en özel...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

%15 43 1 8
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Nişan törenin veya düğünün için kokteyl şeklinde bir davet gerçekleştirmek istiyorsan buna uygun bir mekan seçmen gerekli. Her tarz düğünde en önemli kararlardan olan düğün mekanının önemi bu noktada biraz daha artıyor. Böylesine zarif bir konsept için yine aynı ölçüde zarafet barındıran bir mekandan yana karar kılman gerekli. İstanbul, Avrupa Yakası'nda buna uygun mekanları kolaylıkla bulabilirsin. Ayrıca Bayrampaşa'da hizmet veren davet mekanlarına da göz atmanda fayda var. İlçenin Yıldırım, Altıntepsi ve Numunebağ gibi merkezi semtlerinde hizmet veren mekanlara buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Mekanlar hakkında merak ettiklerinin yanı sıra çift yorumları da karar vermende yardımcı olacaktır. Davetli sayına ve düğün tarihine göre ücretsiz fiyat teklifi alarak bütçene daha uygun bir karar verebilirsin.