Kadıköy Kulüpler ve Davet Alanları

Kadıköy'deki en iyi Düğün Davet Mekanlarını ve Nikah Kokteyli Mekanlarını Düğün.com'da. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

Esnek sözleşme İstanbul Yelken Kulubü

Kadıköy

İstanbul Yelken Kulubü

İstanbul’un en sevilen ilçelerinden biri olan Kadıköy’de şık ve eksiksiz bir düğüne imza atmak isterseniz İstanbul Yelken Kulübü karşınızda! Size İstanbul’daki en benzersiz düğünlerden birine ev...

21 yorum

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

55 1 21 6
İncele
Esnek sözleşme Dalyan Club

Kadıköy

Dalyan Club

Özel günlerinizi düzenleyebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri olan Dalyan Club, unutulmaz bir havuz başı düğünü için hizmetinizde! Şehrin içinde olan ancak çevresindeki ağaçlar ve yemyeşil bir...

46 yorum

300-400 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

79 46 6
İncele
Esnek sözleşme Galatasaray Sosyal Tesisleri

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın tartışmasız en güzel sahil kıyısına sahip bir konumda yer alan Galatasaray Sosyal Tesisleri Kalamış’ta bulunuyor. Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olarak..

1 yorum

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%22 indirim 28 1 3
İncele
Esnek sözleşme Der Yat Kiralama / Deryachting

Kadıköy

Der Yat Kiralama / Deryachting

100 yılı aşkın bir efsane olarak, dededen toruna devam eden hikayemizi dört kuşaktır lezzet, kalite, tecrübe ve sevgiyle besliyoruz. Develi Restaurant Ataşehir İstanbul’da özel günleriniz için hizmet.

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

50 1 10
İncele
Esnek sözleşme Buselik Fenerbahçe

Kadıköy

Buselik Fenerbahçe

İstanbul’a lezzetli mezeleri ve nostaljik şarkılarıyla uyum sağlayan Buselik Restaurant, şehrin en güzel köşelerinde konuklarını ağırlıyor. Yeni nesil meyhane denilince bu şehirde ilk akla gelen...

50-100 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

21
İncele
Esnek sözleşme Marmara Yelken Kulübü

Kadıköy

Marmara Yelken Kulübü

İstanbul’da Adalar manzarasına karşı deniz kokulu bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Marmara Yelken Kulübü’ne davet ediyoruz! Caddebostan Sahil’de yer alan mekânımızda muhteşem bir manzara.

100-200 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

10 9
İncele
Esnek sözleşme Yadinbey

Kadıköy

Yadinbey

Sizler de hayatınız boyunca süreceğiniz mutlu beraberliklerin başlangıcında bizimle çalışmak ister misiniz? Düşlediğiniz düğünü gerçekleştirme konusunda oldukça iyi olduğumuzu söylemek istiyoruz....

32 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 39 2 32 5
İncele
Esnek sözleşme Fener Teras

Kadıköy

Fener Teras

Modern ve şık dizaynımızla göz kamaştırdığımız Fener Balık Restaurant içerisinde sevdiklerinizle birlikte olacağınız unutulmaz bir davet vermeye hazır mısınız? Mekanımızda konforu yakından hissedecek.

2 yorum

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 25 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
İstanbul'un Kadıköy ilçesinde düğünün için kokteyl gerçekleştirebileceğin bir davet planlıyorsan Suadiye, Erenköy, Göztepe ve Şaşkınbakkal gibi merkezi semtlerde bulunan kulüpler ve davet mekanlarını mutlaka değerlendirmelisin. İstanbul en elit semtlerinden birinde sade bir davet planlıyorsan aradığın mekanı burada kolayca bulabilirsin. Bazılarında otopark imkanı mevcut bazısında ise arabasız gelmek daha doğru tercih olacaktır. Bütün bu davet alanları arasında seçim yaparken listeleme kriterlerini dikkate almalısınız. Oteller, sosyal tesisler, restoranlar veya yelken kulüpleri arasından size en çok uyucak mekanı seçebilirsiniz. Kadıköy İstanbul'un en nezih ilçelerinden biri olduğu için burada hayalinizdeki daveti veya kokteyli gerçekleştirebilirsiniz. Hayalindeki geceyi planlamak için ücretsiz teklif al!