Silivri Kulüpler ve Davet Alanları

Şık bir mekanda düğünün veya nikahın için kokteyl düzenlemek istiyorsan Silivri davet mekanlarını keşfet ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Ebuzade Restaurant

Silivri

Ebuzade Restaurant

2016 yılında A. Gani Binici tarafından kurulan Ebuzade Restaurant Silivri’de en özel günlerinize ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor. Kurulduğumuz günden bu yana tek bir amaç için çalışıyoruz;..

Kapasite

Min. Yemekli

10
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Eğer Avrupa Yakası’nda senin ve etrafındaki sevdiğin insanların olduğu bir davet vermek istiyorsan Silivri’de davet mekanları adına bir çok alternatifin mevcut. Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa ve Silivri Merkez semtlerinde senin için bir çok davet ve banket alanı listeledik. Biliyorsun Silivri denize kıyısı olan bir ilçe. Bu yüzden deniz manzarası olan bir çok güzel davet ve banket alanına sahip. Üstelik fiyatları da daha kalabalık ilçelere göre nispeten daha uygun. Hem güzel ve kaliteli bir davet vereyim hem de bütçemi çok zorlamasın diyorsan kesinlikle Silivri’deki davet alanlarına bir göz atmalısın. Beğendiğin bir davet alanı gördüğünde hemen firma profiline gir ve ücretsiz fiyat teklifi al!