Kağıthane Kulüpler ve Davet Alanları

Kağıthane'deki en çok tercih edilen Düğün Davet Mekanları ve Nikah Kokteyli Mekanları Düğün.com'da. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

Muson Davet
81
5
Muson Davet

13 yorum

Kağıthane

Muson Davet, İstanbul Kağıthane düğün mekanları arasında açılıp kapanabilen özel tasarımlı salonu ile ön plana çıkıyor. Şık bir dizayna sahip olan davet alanında isterseniz bir açık hava...

Kapasite
40-300 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kağıthane'de yaşıyorsan ve düğün mekanı arayışındaysan ilçede bulunan davet alanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Avrupa Yakası'nın merkezi semtleri Gültepe, Hamidiye, Seyrantepe ve Çağlayan'da düğün, nişan ve nikah davetlerin için tercih edebileceğin bu işletmeler, düğün için yeterli imkanları, hizmet içerikleri ve zarafetleriyle ön plana çıkıyorlar. Özellikle kokteyl şeklinde bir düğün daveti vermek istiyorsan burada listelenmiş kulüpleri mutlaka incelemeni tavsiye ediyoruz. Bu davet mekanları aradığın zarafeti sana sunmakla kalmayacak, süsleme ve müzik gibi detaylara yapacağın küçük dokunuşlar sayesinde hayalindeki düğün mekanına dönüşeceklerdir. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler sayesinde işletmelerin kapasiteleri ve fiyat aralıkları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsin. Beğendiğin firmalarla iletişime geçerek kolayca fiyat teklifi alabilirsin.

Kağıthane Kulüpler/Davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları