Kağıthane Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Kağıthane'deki en çok tercih edilen Düğün Davet Mekanları ve Nikah Kokteyli Mekanları Düğün.com'da. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

4 firma

Kağıthane

Seyrangah

Kulüp ve davet alanları kapsamında yer alan Seyrangah birbirinden özel organizasyonlarla sizlerle buluşuyor. Çok geniş bir alana kurulu olan mekanımızda yüzlerce konuğunuzu rahatlıkla...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

21 6 7

Kağıthane

Barbisos Düğün Ve Davet Salonu

Şehrin içinde şehrin gürültüsünden uzak mavi ve yeşil iç içe huzur veren stres attıran rahatlatıcı bir konuma sahiptir Barbisos. Barbisos’da özel davetlerinizi verebilir, organizasyonlarınızı...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%40 13 8

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Kağıthane'de yaşıyorsan ve düğün mekanı arayışındaysan ilçede bulunan davet alanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Avrupa Yakası'nın merkezi semtleri Gültepe, Hamidiye, Seyrantepe ve Çağlayan'da düğün, nişan ve nikah davetlerin için tercih edebileceğin bu işletmeler, düğün için yeterli imkanları, hizmet içerikleri ve zarafetleriyle ön plana çıkıyorlar. Özellikle kokteyl şeklinde bir düğün daveti vermek istiyorsan burada listelenmiş kulüpleri mutlaka incelemeni tavsiye ediyoruz. Bu davet mekanları aradığın zarafeti sana sunmakla kalmayacak, süsleme ve müzik gibi detaylara yapacağın küçük dokunuşlar sayesinde hayalindeki düğün mekanına dönüşeceklerdir. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler sayesinde işletmelerin kapasiteleri ve fiyat aralıkları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsin. Beğendiğin firmalarla iletişime geçerek kolayca fiyat teklifi alabilirsin.