Kağıthane Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Kağıthane'deki en çok tercih edilen Düğün Davet Mekanları ve Nikah Kokteyli Mekanları Düğün.com'da. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için teklif al!

3 firma

Urfadan Palace

Kağıthane

Urfadan Palace

Hayal ettiğiniz düğünü uygun fiyatlar, şık bir salon, uygun ulaşım imkânı ve güler yüzlü hizmetin tek bir işletmede bulunduğu Urfadan Palace Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek ister misiniz? Eğer...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

36 2
İncele
Seyrangah

Kağıthane

Seyrangah

Özel davetleriniz için akılda kalıcı bir yer arıyorsanız İstanbul’da bulunan Seyrangah Davet Alanı aradığınız yer olabilir. Yıllardır Seyrangah Düğün Salonu olarak düğün, kına, nişan, sünnet, doğum..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

21 6 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Kağıthane'de yaşıyorsan ve düğün mekanı arayışındaysan ilçede bulunan davet alanlarını mutlaka değerlendirmelisin. Avrupa Yakası'nın merkezi semtleri Gültepe, Hamidiye, Seyrantepe ve Çağlayan'da düğün, nişan ve nikah davetlerin için tercih edebileceğin bu işletmeler, düğün için yeterli imkanları, hizmet içerikleri ve zarafetleriyle ön plana çıkıyorlar. Özellikle kokteyl şeklinde bir düğün daveti vermek istiyorsan burada listelenmiş kulüpleri mutlaka incelemeni tavsiye ediyoruz. Bu davet mekanları aradığın zarafeti sana sunmakla kalmayacak, süsleme ve müzik gibi detaylara yapacağın küçük dokunuşlar sayesinde hayalindeki düğün mekanına dönüşeceklerdir. Firma profil sayfalarında bulunan bilgiler sayesinde işletmelerin kapasiteleri ve fiyat aralıkları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsin. Beğendiğin firmalarla iletişime geçerek kolayca fiyat teklifi alabilirsin.