Arda Döker Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Arda Döker Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Arda Döker Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Arda Döker Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Arda Döker Photography Hakkında

Arda Döker Photography olarak hatırı sayılır bir süredir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Özel günlere yoğunluklu olarak çalışıyor ve başta düğünler olmak üzere çok sayıda ve türde çekim yapıyoruz. İşimizi çok seviyoruz ve tutku ile bağlı olduğumuz fotoğrafın bir sanat olduğu bakış açısıyla buna yaklaşıyoruz. Bu sebeple hep daha iyisi için çok çalışıyor, kendimiz geliştirmek için elimizden geleni yapıyor ve dünya trendleri ile alanımızla ilgili teknolojileri takip ediyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer almaya başladığımız günden bu yana hâlâ ilk günkü heyecanımızı koruyoruz ve bu denli önemli bir olaya şahitlik etmekten dolayı da mutluluk duyuyoruz. Birbirini seven ve hayatlarını birleştirmek yolunda çok değerli adımlar atan çiftlerle bir araya geliyor, onların heyecanını paylaşıyor ve hayallerini gerçekleştirmek için gereken her şeyi yapıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen çiftlerle tanışmak, istek ve beklentilerini öğrenip detayları görüşmek için onları Emiryaman Metromall AVM’deki ofisimize davet ediyoruz. Burada onlara paketlerimizi sunuyor, hizmetlerimizi detaylıca anlatıyor ve daha önceki çekimlerimizden örnekler gösteriyoruz. Hem bütçelerine hem de zevklerine göre seçtikleri veya belirledikleri pakete göre planlamamızı yapıyoruz. Çekim mekanından türüne, süresinden günü ve saatine kadar her şeyi belirliyoruz. Yılın en çok beğenilen albüm modellerini sunuyor ve kumaş veya renk seçimlerinin konseptlerine uygun olmasını sağlıyoruz. Her şeyi kararlaştırıp randevulaşıyor ve çekim günü ve saatinde buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Dış çekimler ve save the date çekimlerinde düğün günü birkaç saat veya sonrasında daha uzun soluklu çekimler yapabiliyoruz. Ancak çiftimiz dilerse düğün günü erken saatlerde kuaför ve hazırlık aşamalarından gelin almaya, oradan düğün mekanı ve eğlenceli saatlere kadar her şeyi kaydedebiliyoruz. Albümlerle birlikte düğün hikayesi ve klipleri de hazırlıyor, drone çekimleri ile görüntüleri zenginleştiriyoruz.

Ankara düğün fotoğraf çekim yerleri ve tüm diğer detaylarla ilgili bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurup Arda Döker Photography olarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tunahan Mahallesi, 30 Ağustos Dumlupınar Caddesi, No: A-2/A Metromall AVM, Emiryaman, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.