Studyo Ayca

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Studyo Ayca Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Studyo Ayca Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Studyo Ayca Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studyo Ayca Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Studyo Ayca Hakkında

Kendinize bir iyilik yapın ve hayatınız boyunca hatırlamak istediğiniz bugünler için profesyonel bir fotoğrafçı desteği alın! Stüdyo Ayça olarak bugüne kadar sayısız çiftin en özel anlarını ölümsüzleştirdik. Kalitemize şahit olan ve eşsiz bir albüme sahip olan bir diğer çiftimiz neden siz olmuyorsunuz?

2011 yılından beri profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Fotoğrafçılık sektörüne girdiğimiz bu tarihten beri kendimizi sürekli geliştiriyor, çiftlerimize hep daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yenilikçi bir yapıya sahibiz. Bu yüzden kullandığımız ekipmanlardan hizmet anlayışımıza kadar sizi ilgilendiren ne varsa devamlı yeniliyoruz. Bugünün sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız onları ortaya koyuyoruz. Tecrübemiz, bilgi birikimlerimiz ve güler yüzümüz ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aklınıza gelen her çekimi çiftlerimiz ile buluşturabiliyoruz. Stüdyo çekimlerinden konsept çekimlerine, save the date çekimlerinden trash day çekimlerine kadar istediğiniz ne varsa uzmanlıkla yerine getiriyoruz. Çekim gününü ve saatini, çekim konseptini ve mekanını birlikte belirliyor, bu süreci sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.

Çekim mekanı demişken, Ankara’nın en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Yalnızca Ankara mı? Tabii ki hayır! Türkiye’nin pek çok yerinde birbirinden güzel fotoğraf kareleri oluşturabiliyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

Çekimlerinizi toplamda 4 kişilik bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ile keyifli ve eğlenceli bir gün hedefliyor, sizi çekim stresinden tamamen uzaklaştırıyoruz. Fotoğraflarınıza baktıkça ne kadar eğlendiğinizi de hatırlayacaksınız.

Siz de fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu kadraja almak için Ayça Fotoğraf Stüdyosu’nda sizleri bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.