Damatlık Bursa

Ramsey

Ramsey Hakkında

Ramsey, Gürmen Grup’un tekstil sektöründeki 35 yıllık deneyiminden, uluslararası pazarlarda kazanılan rekabet gücünden ve yetenekli moda-tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu.
Hikâyemiz 1972 yılında Londra’da başladı. 1985'te Londra’daki ilk hazır giyim fabrikamızda üretim ve İngiltere’deki çalışmalar devam ederken Türkiye piyasasına da merhaba dedik.

Bu yıllarda üretimi Londra’dan İstanbul’a, daha sonra da Karabük ve Safranbolu’ya taşıyarak üretimini büyük şehirlerin dışına taşıyan ilk marka olduk. Ramsey’i geliştirenlerin kaliteye olan tutkusu, mükemmeliyete ulaşma arzuları, işçiliğe duydukları saygı ve detaylara gösterdikleri özen, Ramsey’i erkek giyiminin zirvesinde yer alacak, yenilikçi ve güçlü bir marka olarak şekillendirdi.

Bugün modanın ruhunu kavrayan ve yansıtan koleksiyonlarıyla erkeğin dünyasına enerjiyi, dinamizmi ve estetiği armağan eden Ramsey; spor giyimden kişiye özel takım elbise dikimine kadar, erkeğin tüm giyim ihtiyacını aynı Ramsey kalitesiyle müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Emek Adnan Menderes Mah. Mudanya Yolu No:2 Osmangazi, BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Ramsey  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.