Damatlık Bursa

Dormen Giyim

  • Min. Fiyat
    4.000-5.000 TL

Dormen Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
4.000-5.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Takım Elbise Frak

Dormen Giyim Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Dormen Giyim Hakkında

Dormen Erkek Giyim adıyla sektörde büyük yankı uyandıran firmamızı, 1990 yılında kurduk. Başta klasik takım elbiseler olmak üzere, smokin ve damatlık gibi özel gün kıyaferlerinde oldukça iddialıyız. Ürün gamımızda ayrıca, gömlekler, şık ayakkabılar ve kol düğmeleri de bulunuyor. Kendimize ve verdiğimiz hizmet kalitesine çok güveniyoruz. Düğün organizasyonuna imzamızı atmak, bu özel günde daha da etkileyici görünmenizi sağlamak istiyoruz.

●Deneyim
Erkek giyim sektöründe, yaklaşık yarım asırlık bir tecrübeye sahibiz. Bizi tercih eden müşterilerimize, şıklığı ve zerafeti aynı yelpazede sunmaktan gurur duyuyoruz. Alanında uzman, vizyon sahibi tasarımcılarla çalışıyor ve dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Bu bakış açısıyla ürettiğimiz tasarımlardan şık koleksiyonlar oluşturuyor ve müşterilerimizin beğenisine sunuyor, bizi tercih eden herkesin memnuniyetini sağlıyoruz.

●Hizmetler
Bursa Erkek giyim firmaları arasında, başarımızla hep bir adım öne çıkmayı başardık. Biz, bugün bulunduğumuz noktaya işimize olan saygımız ve sevgimizle ulaştık. Çok çalışmaktan ve üretmekten, hiçbir zaman vazgeçmedik. Bizi bu denli etkin kılan özelliklerimizden biri, teslim süremiz. Müşterilerimizin isteklerini can kulağıyla dinliyor, onlara hayallerini en fazla 2 hafta gibi bir sürede teslim edebiliyoruz.

●Ek Hizmetler
Tasarladığım her kıyafette, kumaş kalitesini hep en ön planda tutuyoruz. Size, dilerseniz koleksiyonumuzun vazgeçilmez parçalarıyla, dilerseniz de hayallerinizdeki takım elbisenin birebir hayata geçmiş haliyle kusursuz bir şıklık vadediyoruz. Hayatınızın en önemli günlerinden birinde, zarafetimiz ve kalitemizle size hizmet vermek, sizinle aynı heyecanı paylaşmak istiyoruz. Tecrübemiz ve modern çizgilerimizle biz de sizin kadar heyecanlıyız.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu özel günde, size eşlik edecek kostümü hayal edin. İşte biz, gözünüzün önündeki o kusursuz görüntüyü size birebir yaşatabiliriz. Kusursuz diyoruz, çünkü kıyafetlerimizde her detayı ince ince düşündüğümüz, özenli provalar yapıyoruz. Bu sayede, ortaya çıkan görüntüde de muhteşemler yaratıyor, herkesin sizden hayranlıkla bahsetmesini sağlıyor, kendimize çok güveniyoruz.

Her şeyin muhteşem olduğu o günde, tüm gözler sizin üzerinizdeyken Dormen Giyim ve Tekstil Ürünleri sayesinde kusursuz görünmek istemez misiniz? Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle irtibat kurun. Sizin için bir çok kampanya tasarladık ve avantajlı fiyatlar oluşturduk. Size kaliteyi ve zarafeti giydirmek, en doğru kararlarınızdan birisi olmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres::

    Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Dormen Giyim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.