Şehrinizdeki Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelinliğinizi tamamlayacak en güzel aksesuar olan gelin buketi için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini biliyor muydunuz? İşte şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları!

İstanbul

Beyaz, mor, pembe, sarı... Her biri birbirinden güzel renkli el buketi modelleri arasından şüphesiz size ve düğününüze en çok yakışanı seçmek isteyeceksinizdir. Elbette bu seçimde el buketinize ne kadar bütçe ayıracağınız da belirleyici olacaktır. İstanbul çiçekçiler piyasasına baktığınızda karşımıza minimum 150 TL, ortalama 300 TL gibi bir maliyet çıkacaktır.

Ankara

Ankara çiçekçiler piyasasında gelin el çiçeği fiyatları araştırıldığında minimum özellikler içeren bir gelin buketinin 100 TL'ye, ortalama donanıma sahip bir buketin ise 200 TL'ye mal olacağını görüyoruz. Elbette fiyatı belirleyen birtakım faktörlerle oynayarak maliyeti kendi bütçenizde sabitleyebilirsiniz.

İzmir

Gelin buketi fiyatları İzmir düğünlerinde minimum 50 TL, ortalama 200 TL maliyetle düğün bütçesindeki yerini alıyor. Her konuda olduğu gibi burada da maximum fiyattan söz edemeyiz..Gelin çiçeğinizin ne kadar farklı tasarım olduğu, hangi çiçekleri kullanmak istediğiniz, buketin boyutu, aralarda kullanılan ekstra unsurlar fiyatı belirleyen faktörler arasında yer alacaktır. Son kertede fiyatı sizin talepleriniz belirleyecektir.

Çiçekçiler İndirimleri

Bursa

Hangi mevsimde hangi düğün çiçeği kullanacağınız hem buketinizde taptaze, mevsiminde çiçekler olması açısından hem de bir kış düğününde yaz çiçeklerini temin etmek çok daha maliyetli olduğundan son derece mantıklı bir hareket gibi görünüyor. Peki son olarak Bursa'da evlenecek gelinler için de el çiçeklerini minimum 100 TL'ye ortalama ise 200 TL'ye mal edebileceklerini söyleyip, bütün Düğün.com gelinlerine en güzel buketleri dileyelim!

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.