Şehrinizdeki Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelin çiçeği, bir gelinin en dikkat çekici aksesuarıdır. Peki, gelinliğinizin tamamlayıcısı olan gelin buketi için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte, “gelin çiçeği ne kadar?” sorusuna yanıt alabileceğiniz bir yazı ve şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları!

İstanbul Gelin Çiçeği Fiyatları

İster tek renk ve sade, ister gösterişli ve rengarenk… Her biri birbirinden güzel olan gelin çiçeği modelleri arasından şüphesiz size ve düğününüze en çok yakışanı seçmekte epey zorlanacaksınız. Elbette el çiçeğiniz için ne kadar bütçe ayıracağınız da seçiminizde önemli ölçüde belirleyici olacaktır. İstanbul gelin çiçeği fiyatları için piyasaya baktığımızda gelin çiçeği karşımıza minimum 150 TL, ortalama ise 500 TL olarak çıkıyor.

c6bi862vww9nlrj7 - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

Ankara Gelin Buketi Fiyatları

Ankara gelin çiçeği fiyatları için yaptığımız araştırmada gelin el çiçeği fiyatları minimum 100 TL, ortalama ise 400 TL olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu ortalama fiyatların istekleriniz doğrultusunda değişebileceğini unutmamalısınız. Örneğin tamamı ortanca, orkide ya da lilyum gibi pahalı çiçeklerden oluşan bir gelin buketi için, aldığınız ortalama fiyatın üzerinde de bir bütçeyle karşılaşabilirsiniz.

i10zh92lsrbot7r9 - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

İzmir Gelin El Çiçeği Fiyatları

Çiçekçiler piyasasında İzmir gelin çiçeği fiyatları karşımıza minimum 100 TL olarak çıkıyor. Verebileceğimiz ortalama fiyat ise, 300 TL. Gelin çiçeği söz konusu olduğunda maksimum bir fiyat söylemek elbette doğru olmaz. Seçeceğiniz çiçeklerden kullanılacak aksesuarlara ve gelin çiçeğinizin boyutuna kadar aklınıza gelebilecek her detay buketinizin fiyatını etkileyecektir. Gelin çiçeğinizin farklı tasarım olmasını istiyorsanız, özel tasarım çiçekler tercih edebilirsiniz. Unutmayın, gelinliğinizin imzası çiçeğinizdir.

wjwjg7jasoisrkpz - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

Bursa Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelin çiçeği için canlı çiçek isteyen gelin adayları, öncelikle hangi mevsimde hangi düğün çiçeği seçilmesi gerektiğini bilmelidirler. Çünkü bir kış düğününde yaz çiçeklerini temin etmek oldukça maliyetli olabilir ve size verilen ortalama fiyatın üzerinde bir rakam çıkabilir. Peki, Bursa’da gelin çiçeği fiyatları ne kadar? Araştırmamıza göre hoşunuza gidebilecek minimum özelliklere sahip bir gelin buketini 100 TL’ye yaptırabilirsiniz. Bu rakam daha özellikli çiçeklerde ortalama olarak 300 TL’ye mal edilebiliyor.

1f7psruxqfxdcrfv - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

Antalya Gelin Çiçeği Fiyatları

Bütçenize uygun gelin çiçeğinizi ararken bazı unsurları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Mesela gelin çiçeğiniz, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve en önemlisi sizin zevkinizi yansıtmalı. Bunun için gelin çiçeği seçiminizde tüyolar alarak, sizin için en doğru çiçeğin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Unutmadan, Antalya’da gelin çiçeği fiyatları minimum 50 TL, ortalama ise 200TL gibi bir maliyet içeriyor.

rn7jfrt6mkjvjsda - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

Adana Gelin Buketi Fiyatları

Bir düğün geleneği olan gelin çiçeği atma ritüelinde içiniz gidecek biliyoruz ama siz elinizde nasıl bir gelin demeti hayal ediyorsunuz? Sade ve minimalist bir buket mi, yoksa maksimalist ve göz alıcı mı? Siz, “gelin çiçeği seçimini nasıl yapacağım?” diye düşünürken, biz de bütçe konusunda size yardımcı olabilmek için biraz piyasa araştırması yaptık. Adana’da gelin çiçeği fiyatları için verebileceğimiz minimum rakam 50 TL, ortalama fiyatın ise 300 TL olduğunu vurgulayarak bütün düğün.com gelinlerine de en güzel gelin buketleri sizin olsun diyelim!

ijgegutoxeq556m0 - şehrinizdeki gelin çiçeği fiyatları

Şehrindeki 225 Çiçekçi Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.