Polen Çiçekçilik Süsleme Organizasyon

E-posta Gönder

Polen Çiçekçilik Süsleme Organizasyon

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Polen Çiçekçilik Süsleme Organizasyon artık çiçek süslemeleri için sizleri uğraştırmıyor, arzu ettiğiniz çiçek görsellerini sizler için hazırlıyor. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz kaliteli ve kalifiye personeller olması nedeniyle sezonu yakından takip ediyor, modern ve modaya uygun çiçek tasarımlarını sizler için hazırlıyor. Klasik hale gelmiş gelin buketlerinin yerine modern ve şık tasarımlar tercih ediyoruz. Mağazamızda hazır gelin buketleri yerine personellerimizce hazırlanan gelin buketlerini tercih ediyoruz. Mağazamızda çiçekle ilgili tasarım sunumlar ortaya koyuyor, tekdüzelikten tamamen uzaklaşıyoruz. Eğer sizde mekan süsleme ve organizasyon hizmetleriyle uğraşmak istemiyorsanız bizler sizin için uğraşıyor, her detayı sizler için düşünüyoruz. Düğün günü hiçbir aksilik olmadan şık düğün mekanları hazırlıyoruz.

İletişim

Gungor Yildiz

  • Adres: Ihlamurdere Cad. No.81 BeşiktasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.