Çiçekçiler İstanbul

Yaban Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yaban Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Şehir dışında hizmet

Yaban Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Yaban Çiçekçilik Hakkında

Yaban 1996 yılında Ulusta ki yeriyle sizlerle tanıştı. Yaban Çiçek kuruluş tarihinden itibaren kazanmış olduğu müşteri potansiyeli sayesinde farklı farklı müşteri portföyüne hitap etmektedir. Bugüne kadar sizlere sunmuş olduğumuz hizmet kalitesini ilk günkü özveriyle sunmaktayız. Kesintisiz hizmet verebilmek adına yılın 365 günü sizlerin anılarını paylaşmaktayız.

Siparişlerinizi istediğiniz saatte tam vaktinde yerine ulaştırmaktayız. Teslim edildiği takdirde cebinize sms bilgisi verilmektedir. Aynı zamanda birden çok ülkeye ister yurt içi ister yurt dışı dünyanın dört bir yanına çiçek gönderme imkanı sağlıyoruz. Sizler için hazırlanan envayı çeşit çiçek tarzlarının hem isteğiniz doğrultusunda hem de ustalarımızın hayal gücüyle yepyeni tasarımlara imza atmaktayız. Çiçekleri istediğiniz şekilde ve istediğiniz aksesuarlarla sunumu yapılmaktadır. Yapım aşamasında kullanılan materyallerin renk,cins ve görünümü acısından ithal olanları tercih etmekteyiz. ( kurdele,vazo,sepet gibi ) müşterilerimize daima en iyi sunumları hazırlıyoruz.

Yaptığımız tasarımlar arasında buket, arajman, orkide, saksı, perforje, çelenk, ayaklı sepet, taç, gelin masası çiçeği, gelin buketi, araba süsleme, bebek doğumları, kokteyl, düğün salonu süsleme, doğum günü, şirket açılışları ve evlilik yıl dönümleri için alternatif çiçekleri istediğiniz renk ve modelle sizlere sunmaktayız.

Aldığımız çiçekler ithal olup sizlere en güzelini seçiyoruz. Siparişlerinizi telefonla arayarak, sms üstünden ya da internet hesabımızdan e-mail yoluyla verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Ahmet Adnan Saygun Cd. Ulus Blk. 1. Blk No:35 (ulus parkı yakını)

  • Haritadaki Konumu

    Yaban Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.