Çiçekçiler İstanbul

Gayem Organizasyon

  • Teslim Süresi
    2 hafta
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Gayem Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Gayem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Gayem Organizasyon Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gününüz için birçok ayrıntıyla meşgul olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle her türlü çiçek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, profesyonel bir firmayla tanıştıralım sizi: Gayem Organizasyon!

İhtiyaçlarınıza özel çözümler üreten Gayem Çiçekçilik, istek ve beklentilerinizi her daim önemseyen çalışma disipliniyle en değerli günlerinizde heyecanınızı paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyor.

Peki hangi hizmetlerle?

Öncelikle en taze ve doğal kır çiçeklerinden hazırladığımız, gelinliğinize uyum sağlayacak birbirinden güzel gelin buketi modellerimiz var. Eğer hazır modellerimizden seçim yapamazsanız özel tasarım olanağımızdan da yararlanabilirsiniz. Tasarımını sizin isteklerinize göre şekillendirdiğimiz bu buketlerimizde her çiçek türünü kullanabiliyoruz. Küçük ve şık aksesuarlarla zenginleştirdiğimiz çiçeklerimizi görmeden gelin buketinizin seçimine karar vermeyin!

Düğün konseptinizde çiçeklere ağırlık vermek istiyorsanız bu konuda da size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Birbirinden güzel çiçek modellerimizi masalarınızın üstünde kullanabilir, düğün mekânınızda güzel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Aynı zamanda nikâh hediyesi, damat yaka çiçeği ve düğün çelengi gibi olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Her ayrıntının uyumlu olmasını isteyen gelin adaylarımızın isteklerini yerine getirmek için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Nişan ve söz törenleri için ihtiyacınız olan gösterişli çiçekleri, evlilik teklifi için eş adayınıza hediye etmek isteyeceğiniz çiçekler için de en güzel modellerimizle size destek oluyoruz. Peki size şöyle bir soru sorsak: ‘’Gelin tacınızın doğal çiçeklerden olmasını ister misiniz ya da topuz yaptırdığınız saçlarınızdaki toka detaylarından çiçek demetinizde de olmasını?’’ Merak etmeyin! Hazırladığımız birbirinden güzel saç aksesuarlarıyla isteklerinizi yerine getirmek için buradayız. Üstelik hayalini kurduğunuz modele kavuşmak için de gereken tüm desteği ekibimizden göreceksiniz.

İstanbul’da gelin buketi yapan yerler arasında bulunan Gayem Organizasyon ile iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Halide Edip Adıvar Mah. Halide Edip Adıvar Cd. No: 23 Şişli / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Gayem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.