Gayem Organizasyon

Gayem Organizasyon

Çiçekçiler

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi2 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Masa süslemesi, Gelin buketi, Nikah Hediyesi, Mekan süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Deniz Kabuğu, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı

Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gününüz için birçok ayrıntıyla meşgul olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle her türlü çiçek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, profesyonel bir firmayla tanıştıralım sizi: Gayem Organizasyon!

İhtiyaçlarınıza özel çözümler üreten Gayem Çiçekçilik, istek ve beklentilerinizi her daim önemseyen çalışma disipliniyle en değerli günlerinizde heyecanınızı paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyor.

Peki hangi hizmetlerle?

Öncelikle en taze ve doğal kır çiçeklerinden hazırladığımız, gelinliğinize uyum sağlayacak birbirinden güzel gelin buketi modellerimiz var. Eğer hazır modellerimizden seçim yapamazsanız özel tasarım olanağımızdan da yararlanabilirsiniz. Tasarımını sizin isteklerinize göre şekillendirdiğimiz bu buketlerimizde her çiçek türünü kullanabiliyoruz. Küçük ve şık aksesuarlarla zenginleştirdiğimiz çiçeklerimizi görmeden gelin buketinizin seçimine karar vermeyin!

Düğün konseptinizde çiçeklere ağırlık vermek istiyorsanız bu konuda da size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Birbirinden güzel çiçek modellerimizi masalarınızın üstünde kullanabilir, düğün mekânınızda güzel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Aynı zamanda nikâh hediyesi, damat yaka çiçeği ve düğün çelengi gibi olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Her ayrıntının uyumlu olmasını isteyen gelin adaylarımızın isteklerini yerine getirmek için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Nişan ve söz törenleri için ihtiyacınız olan gösterişli çiçekleri, evlilik teklifi için eş adayınıza hediye etmek isteyeceğiniz çiçekler için de en güzel modellerimizle size destek oluyoruz. Peki size şöyle bir soru sorsak: ‘’Gelin tacınızın doğal çiçeklerden olmasını ister misiniz ya da topuz yaptırdığınız saçlarınızdaki toka detaylarından çiçek demetinizde de olmasını?’’ Merak etmeyin! Hazırladığımız birbirinden güzel saç aksesuarlarıyla isteklerinizi yerine getirmek için buradayız. Üstelik hayalini kurduğunuz modele kavuşmak için de gereken tüm desteği ekibimizden göreceksiniz.

İstanbul’da gelin buketi yapan yerler arasında bulunan Gayem Organizasyon ile iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

  • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Halide Edip Adıvar Cd. No: 23 Şişli / İstanbul

Gayem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Gayem Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!