Çiçekçiler İstanbul

Peony Flower Design

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Peony Flower Design Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat

Peony Flower Design Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Peony Flower Design Hakkında

Doğanın bize hediyesi olarak gördüğümüz en güzel şeyler, çiçekler. Bu güzelliğin peşinde koşan bir ekip düşünün, işte biz onlarız. Uzun yıllardır severek yaptığımız hem hobimiz hem de işimiz haline gelen çiçekçilik, bizim için bir tutku. Beykoz’da bulunan çiçek evimizi ise sihrin gerçekleştiği yer olarak görüyoruz. Bu konudan bu şekilde bahsettik ve işimiz ile aramızda romantik bir bağ var diye yanlış anlaşılmalar olsun istemeyiz. İşimize duyduğumuz yüksek saygıdan ötürü her şeyi çok ciddiye alıyor ve profesyonelce yapıyoruz.

Peony Flower Design ailesi olarak çiçeklerimizi en özel günler ve anlar ile buluşturuyoruz. Düğünler, nişan merasimleri, doğum günleri, özel davetler ve daha birçok önemli gün için çiçekseverler ile buluşuyoruz. Bu yazıyı okumanızdaki sebebi biliyoruz ve bu sebeple gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz ki aradığınız o yer burası. Düğünlerin güzelliğini, mutluluğunu ve özelliğini en iyi anlatacak şey bir tutam çiçekten başka bir şey değildir. Bu sebeple biz de gelin buketinden mekân süslemelerine varana kadar her alanda marifetlerimizi gösteriyoruz.

Her zaman sezonunda yetişen ve en iyi seralar veya bahçelerden elde edilen çiçeklere sahibiz. Düğünlerinin önemli bir detayı olan buketleri için bizi ziyaret eden çiftlerimize en kaliteli ve en görkemli çiçeklerimizi sunmak istiyoruz. Bu sebeple önce onlarla buluşup düğünlerinin konseptini soruyoruz. Düğün mekânının, mekân süslemesinin, gelinliğin, dekorların ve buna benzer her şeyin çiçek seçimini etkileyeceğini düşünüyoruz. Tam anlamı ile bir uyum sağlamak için bu öğrendiğimiz bilgiler ışığında çiftimize öneride bulunuyoruz. Ortak bir karara varıldığında ise öyle güzle bir aranjman hazırlıyoruz ki çiftimizi şaşırtıyor aynı zamanda çok da mutlu ediyoruz.

Peony Flower olarak hem gelin buketinizi hem de mekân süslemenizi yapmaktan mutluluk duyarız. Bize ulaşmak ve bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Göksu Mah. Göksu Cad. N:34 Beykoz/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Peony Flower Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.