Peony Flower Design

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, isteklerine uygun 5 çiçekçiden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Düğün çelengi, Nikah Hediyesi, Gelin buketi, Araç süslemesi

Önerilen Firmalar

100 Adet Kırmızı Gül
16

Maltepe

100 Adet Kırmızı Gül

Sevgilinize kendini özel hissettirmek için hazırlanın! 100 Adet Gül İstanbu...

Gift Çiçek
7

Ataşehir

Gift Çiçek

Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak sizlerin en öze...

Marmara Çiçek
77

Maltepe

Marmara Çiçek

Marmara Çiçek olarak çiçekçilik sanatındaki 32 yıllık tecrübemiz ve Düğün.c...

Hakkında

Doğanın bize hediyesi olarak gördüğümüz en güzel şeyler, çiçekler. Bu güzelliğin peşinde koşan bir ekip düşünün, işte biz onlarız. Uzun yıllardır severek yaptığımız hem hobimiz hem de işimiz haline gelen çiçekçilik, bizim için bir tutku. Beykoz’da bulunan çiçek evimizi ise sihrin gerçekleştiği yer olarak görüyoruz. Bu konudan bu şekilde bahsettik ve işimiz ile aramızda romantik bir bağ var diye yanlış anlaşılmalar olsun istemeyiz. İşimize duyduğumuz yüksek saygıdan ötürü her şeyi çok ciddiye alıyor ve profesyonelce yapıyoruz.

Peony Flower Design ailesi olarak çiçeklerimizi en özel günler ve anlar ile buluşturuyoruz. Düğünler, nişan merasimleri, doğum günleri, özel davetler ve daha birçok önemli gün için çiçekseverler ile buluşuyoruz. Bu yazıyı okumanızdaki sebebi biliyoruz ve bu sebeple gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz ki aradığınız o yer burası. Düğünlerin güzelliğini, mutluluğunu ve özelliğini en iyi anlatacak şey bir tutam çiçekten başka bir şey değildir. Bu sebeple biz de gelin buketinden mekân süslemelerine varana kadar her alanda marifetlerimizi gösteriyoruz.

Her zaman sezonunda yetişen ve en iyi seralar veya bahçelerden elde edilen çiçeklere sahibiz. Düğünlerinin önemli bir detayı olan buketleri için bizi ziyaret eden çiftlerimize en kaliteli ve en görkemli çiçeklerimizi sunmak istiyoruz. Bu sebeple önce onlarla buluşup düğünlerinin konseptini soruyoruz. Düğün mekânının, mekân süslemesinin, gelinliğin, dekorların ve buna benzer her şeyin çiçek seçimini etkileyeceğini düşünüyoruz. Tam anlamı ile bir uyum sağlamak için bu öğrendiğimiz bilgiler ışığında çiftimize öneride bulunuyoruz. Ortak bir karara varıldığında ise öyle güzle bir aranjman hazırlıyoruz ki çiftimizi şaşırtıyor aynı zamanda çok da mutlu ediyoruz.

Peony Flower olarak hem gelin buketinizi hem de mekân süslemenizi yapmaktan mutluluk duyarız. Bize ulaşmak ve bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Ahmet Hadi Ersoy

  • Adres: Göksu Mah. Göksu Cad. N:34 Beykoz/İstanbul

Peony Flower Design Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.