Catering Hizmetleri Kocaeli

By Beymenler Catering

  • Min. Yemekli
    500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

By Beymenler Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
2.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

By Beymenler Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

By Beymenler Catering Hakkında

Yemekli bir düğün düşünüyor ve sevdiklerinize en iyi hizmeti vermek mi istiyorsunuz? Öyleyse sizi By Beymenler Catering’e bekliyoruz.

Bugüne kadar düğün başta olmak üzere çok sayıda özel davet için yemek hazırlamış bir firmayız. Yemekli düğün daveti düzenlemek isteyen ve menüsü için özen gösteren sayısız çiftin davetlerine yemeklerimiz ile damga vurduğumuzu söylemeliyiz. Bizimle çalışan çiftlerin hepsi bizi seçtiği için gecenin sonunda mutlu oldu. Belki de hizmetlerimizden memnun kalacak sıradaki çiftimiz siz olabilirsiniz…

Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Özellikle hijyen konusunun bizim için oldukça hassas olduğunu söylemeliyiz. Hem temizliğe hem de lezzete önem veren bir işletmeyiz. Kendimizi sürekli yeniliyor, gelişen çağa ayak uyduruyoruz. Gerek yemek gerek de personel hizmeti olarak size yardımcı oluyoruz. Düğününüzden en az iki hafta önce bize ulaşmanız, gereken detayları konuşmamız ve planlamamız açısından yeterli oluyor. Bilmelisiniz ki bizim önceliğimiz her zaman sizin mutluluğunuz.

Yemeklerimizi usta aşçılarımız hazırlıyor. Her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak yemeklerimizi yapıyoruz. Menü seçeneklerimiz de oldukça fazla. Dilerseniz düğünden önce menü tadımı yapabilir, damak zevkinize uygun olarak menü içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Tüm bunları düğün öncesi yapacağımız planlama aşamasında netleştiriyoruz. Kocaeli dışında Türkiye’nin farklı pek çok noktasında da başarıyla hizmet veriyoruz. Yıllara uzanan deneyimimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak, beklentilerinizi anlatmak. Kusursuz bir deneyim yaşamaya şimdiden hazır olun!

Düşlediğiniz düğünün tüm detaylarıyla kusursuz olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de Kocaeli catering firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez/ Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    By Beymenler Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.