By Beymenler Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

By Beymenler Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  60 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  40 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  2.000 kişi

By Beymenler Catering Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

By Beymenler Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vejetaryen

By Beymenler Catering Hakkında

Yemekli bir düğün düşünüyor ve sevdiklerinize en iyi hizmeti vermek mi istiyorsunuz? Öyleyse sizi By Beymenler Catering’e bekliyoruz.

Bugüne kadar düğün başta olmak üzere çok sayıda özel davet için yemek hazırlamış bir firmayız. Yemekli düğün daveti düzenlemek isteyen ve menüsü için özen gösteren sayısız çiftin davetlerine yemeklerimiz ile damga vurduğumuzu söylemeliyiz. Bizimle çalışan çiftlerin hepsi bizi seçtiği için gecenin sonunda mutlu oldu. Belki de hizmetlerimizden memnun kalacak sıradaki çiftimiz siz olabilirsiniz…

Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Özellikle hijyen konusunun bizim için oldukça hassas olduğunu söylemeliyiz. Hem temizliğe hem de lezzete önem veren bir işletmeyiz. Kendimizi sürekli yeniliyor, gelişen çağa ayak uyduruyoruz. Gerek yemek gerek de personel hizmeti olarak size yardımcı oluyoruz. Düğününüzden en az iki hafta önce bize ulaşmanız, gereken detayları konuşmamız ve planlamamız açısından yeterli oluyor. Bilmelisiniz ki bizim önceliğimiz her zaman sizin mutluluğunuz.

Yemeklerimizi usta aşçılarımız hazırlıyor. Her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak yemeklerimizi yapıyoruz. Menü seçeneklerimiz de oldukça fazla. Dilerseniz düğünden önce menü tadımı yapabilir, damak zevkinize uygun olarak menü içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Tüm bunları düğün öncesi yapacağımız planlama aşamasında netleştiriyoruz. Kocaeli dışında Türkiye’nin farklı pek çok noktasında da başarıyla hizmet veriyoruz. Yıllara uzanan deneyimimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak, beklentilerinizi anlatmak. Kusursuz bir deneyim yaşamaya şimdiden hazır olun!

Düşlediğiniz düğünün tüm detaylarıyla kusursuz olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de Kocaeli catering firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.