Catering Hizmetleri

Denizli Catering Firmaları

Acıpayam Dalyan Lezzet Grubu

Limitsiz
100 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün yemek menüleri arasından seçim yaparken öncelikle bütçenizi, damak zevkinizi ve düğün yapılacak mevsimi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Belirlediğiniz bütçeye uygun sevdiğiniz menü içerikleri oluşturabilirsiniz. Düğün yemeklerini mevsime uygun şekilde belirlemeniz de doğru bir tercih olacaktır. Örneğin kış menüleri için başlangıç tabağında sıcak aperatifler bulunmasına özen gösterebilirsiniz. Fırınlanmış patates ve börekler iyi bir seçim olabilir. Sonrasında ise, sotelenmiş et ya da tavuk seçebileceğiniz gibi sos tercihinizi mantardan yana da kullanabilirsiniz. Tatlı içinse pastanın yanı sıra şerbetli tatlı ikramında da bulunabilirsiniz. Yaz düğünleri içinse daha hafif bir menü tercih etmenizi öneriyoruz. Örneğin domates, salatalık, peynir gibi soğuk başlangıçlar ardından da sebzelerle fırınlanmış et ya da tavuk ızgara hoş bir seçenek olabilir. Sonrasında ise karpuz gibi mevsim meyveleri ile dondurmalı pasta servis edebilirsiniz. Eğer açık büfe ya da kokteyl tercih ediyorsanız, yine mevsime uygun yiyecek ve içecekler olması gerektiğini unutmayın. Daha detaylı bilgi için “Mevsimsel Menü Seçenekleri” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Yemek menüsü seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur, ürünlerin kalitesidir. Kullanılan malzemelerin taze olmasına özellikle dikkat etmenizi öneriyoruz. Yemeklerin muhafaza edileceği yer bu anlamda oldukça önemli.

Denizli’de catering şirketleri araştırırken sayfa üzerinden incelediğiniz ve beğendiğiniz firmalar ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Üstelik bu firmalardan ücretsiz fiyat teklifi de alabileceğinizi buraya not düşüyoruz. İndirim sayfasını sık sık inceleyerek catering firması kampanyalarını da takip edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları