Altın Lale

E-posta Gönder

1 yorum

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon


Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Yarım asırdır ticari hayatın içinde bulunan ALTIN LALE Şirketler Grubu, halen kuyumculukla birlikte değişik sektörlerde ki 8 ayrı şirketiyle ticari kariyerini artırarak devam ettirmektedir. Edindiği bilgi ve tecrübeyi teknolojinin getirdiği imkanlarla da birleştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan grubumuz sektörün ilklerindendir.

2007 yılında, İzmit’in merkezi İstiklal Cadde’sinde hizmete başlayan mağazamız, 270 m2 kapalı alan üzerinde, 4 pırlanta uzmanı olmak üzere toplamda 13 personelimizle hizmet vermektedir.

Halen fiziki pazarlama ve ticari faaliyetlerimizin yanında, müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik üretim faaliyetleriyle de sektörün diğer saygın markalarıyla işbirliği ve ortaklık içersindedir. Birçok firmanın da ana tedarikçisi konumundadır.

Yüksek kapasiteli üretim gücünü, edindiği bilgi ve tecrübe ile son zamanlarda üniversitelerin sektöre yönelik açtığı bölümlerden aldığı modern akademik bilgi ile harmanlayarak standartları zorlamakta, sizlere daha farklı, daha kaliteli , daha ekonomik ürünlerle ulaşmayı amaçlamaktadır. Değişime açık yenilikçi bakış açısıyla satış sonrası servis, bakım ve onarım hizmetlerini de aksatmadan yürütmektedir.

ALTIN LALE Şirketler Grubu sektör her zaman müşteri güvenini ve güvenliğini ön planda tutmuş, buna zarar getirecek eylemlerden her zaman uzak durmuştur. Sanal mağazamızda da bu ilke ve prensipler ışığında hareket edilerek modern teknolojinin bütün imkanları kullanılarak, sizlerin güvenli ve aynı zamanda da keyifle alışveriş yapabileceğiniz bir ortam oluşturulmuştur.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Tepecik Mh. İstiklal Cad. No: 75

Altın Lale Yol Haritası

1 yorum


a&E

aslı & ERSİN

Düğün Tarihi: 21.04.2017

YÜZÜKLERİÇOK İLGİNÇLER .İNANINKİ. BAKARSANIZ DAHA İYİ ANLARSINIZ.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!