Altın Lale

E-posta Gönder

Altın Lale Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Altın Lale Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleri neler?

  Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Altın Lale Hakkında

Yarım asırdır ticari hayatın içinde bulunan ALTIN LALE Şirketler Grubu, halen kuyumculukla birlikte değişik sektörlerde ki 8 ayrı şirketiyle ticari kariyerini artırarak devam ettirmektedir. Edindiği bilgi ve tecrübeyi teknolojinin getirdiği imkanlarla da birleştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan grubumuz sektörün ilklerindendir.

2007 yılında, İzmit’in merkezi İstiklal Cadde’sinde hizmete başlayan mağazamız, 270 m2 kapalı alan üzerinde, 4 pırlanta uzmanı olmak üzere toplamda 13 personelimizle hizmet vermektedir.

Halen fiziki pazarlama ve ticari faaliyetlerimizin yanında, müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik üretim faaliyetleriyle de sektörün diğer saygın markalarıyla işbirliği ve ortaklık içersindedir. Birçok firmanın da ana tedarikçisi konumundadır.

Yüksek kapasiteli üretim gücünü, edindiği bilgi ve tecrübe ile son zamanlarda üniversitelerin sektöre yönelik açtığı bölümlerden aldığı modern akademik bilgi ile harmanlayarak standartları zorlamakta, sizlere daha farklı, daha kaliteli , daha ekonomik ürünlerle ulaşmayı amaçlamaktadır. Değişime açık yenilikçi bakış açısıyla satış sonrası servis, bakım ve onarım hizmetlerini de aksatmadan yürütmektedir.

ALTIN LALE Şirketler Grubu sektör her zaman müşteri güvenini ve güvenliğini ön planda tutmuş, buna zarar getirecek eylemlerden her zaman uzak durmuştur. Sanal mağazamızda da bu ilke ve prensipler ışığında hareket edilerek modern teknolojinin bütün imkanları kullanılarak, sizlerin güvenli ve aynı zamanda da keyifle alışveriş yapabileceğiniz bir ortam oluşturulmuştur.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Tepecik Mh. İstiklal Cad. No: 75

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altın Lale Yol Haritası

Altın Lale Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

a&E

Aslı & Ersi̇n

Düğün Tarihi: 21.04.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


YÜZÜKLERİÇOK İLGİNÇLER .İNANINKİ. BAKARSANIZ DAHA İYİ ANLARSINIZ.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.