İlhan Gold Market

İlhan Gold Market Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

İlhan Gold Market Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Gerdanlık, Kolye, Saat, Tamtur, Tektaş

İlhan Gold Market Hakkında

1992 yılında İzmit’in ilk resmi döviz bürosu olarak faaliyete giren İLHAN DÖVİZ 2000 yılından itibaren de halktan aldığı güçle İLHAN KUYUMCULUK adıyla kuyumculuk ve mücevherat alanında da değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen her zaman yenilikçi ve müşterilerinin daha değerli olduğunu hissettiren bir müessese olmanın gayreti içersindedir. Ocak 2006 da farklı dizayn ve dekoruyla bir ilki daha gerçekleştirerek TÜRKİYE’NİN İLK ALTIN MARKETİNİ İzmit’ te açmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İLHAN GOLD MARKET çatısı altında geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine market tadında bir alışveriş yapma ortamı hazırlamıştır. İlklere imza atan müessese Türkiye’ de ilk defa peşin fiyatına 3 taksit sloganıyla altın satışında taksit olayını gerçekleştirmiş ve ulusal basınında dikkatini çekmiştir. Ulusal basında da haber konusu olan bu ilkler ve yenilikler artarak devam edecektir.
50 kişilik uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir. Aynı zamanda kendi bünyesinde bulunan tamir atölyesiyle müşteri ayrımı yapmaksızın hizmet verilmektedir. İster ürün yeni alınsın ister önceden alınsın hiçbir şekilde ayrım yapılmadan ücretsiz hizmet verilmektedir.
Farklı tüketici tercihlerinin talep edildiği ve rekabetin iyice arttığı günümüz şartlarında dünya modasını ve tüketici istekleri yakından izlenerek ürün çeşitliliği oluşturulmaktadır. İlhan Kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standart ve bunun arkasında durmanın önemine vakıf bir müessesedir. Tüketicinin güvenini tesis edebilmek ve/veya güveni suistimal etmemenin çok önemli olduğu bilinciyle marka olmuş firmalarla çalışmaktadır.

Vizyon & Misyon
Kurum değerlerine sahip çıkarak, altın takı ve pırlantalı mücevherde tasarım, ürün, müşteri hizmetleri ve insan kaynağı kalitesiyle bölgesel anlamda yerleşmiş öncü marka kimliğimizi mağazacılık sistemiyle dünya kalitesinde bütünleştirmek.

Kalite Politikamız
İlhan kuyumculuk olarak, kurumsal kimliğimizden, yüksek kaliteden ve temel değerlerimizden ödün vermeyiz.

Sürekli iyileştirme ve gelişmeyi sağlarız.

Çalışanlarımıza, gelişen ve değişen şartları göz önüne alarak sürekli eğitim sağlarız.

Nitelikli personelle çalışırız.

Hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.

Yasal yükümlülükleri yerine getiririz.

Faaliyetlerimiz sırasında en kaliteli, zamanında ve her zaman doğru hizmeti sunarız.

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürürüz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fethiye Cad. Belediye İş Hanı C Blok K:Zemin D:24

  • Haritadaki Konumu

    İlhan Gold Market Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.