Selçuk Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Selçuk Uygulama Oteli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Selçuk Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Selçuk Uygulama Oteli Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Selçuk Uygulama Oteli Sık Sorulan Sorular

Selçuk Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Selçuk Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Selçuk Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Selçuk Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Selçuk Uygulama Oteli 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Selçuk Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Selçuk Uygulama Oteli düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Selçuk Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Selçuk Uygulama Oteli düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, nişan, doğum günü, parti, açılışlar, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Selçuk Uygulama Oteli Hakkında

İzmir’in tarihi güzellikleriyle ünlü ilçesi Selçuk’ta faaliyet gösteren otelimizde, çiftlerimize unutamayacakları bir gün yaşatıyoruz. Peki nasıl? Hemen açıklayalım;

Davetlerinizi çim zeminli bahçemizde veya modern salonumuzda gerçekleştiriyoruz. 200 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Yer olacak mı stresine girmeden bütün sevdiklerinizi İzmir Selçuk Turizm Uygulama Oteli’mize davet edebilirsiniz. İstediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyor; masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz renk ve tarzda süsleyebiliyoruz.

Yemekli düğün tercihleriniz menünüzü titizlikle hazırlıyoruz. Tamamen doğal ve taze olarak temin ettiğimiz malzemelerle misafirlerinize adeta bir lezzet şöleni yaşatıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu yemeklerimizi profesyonel servis ekibimizle sunuyoruz. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramları yapıyoruz. Üstelik dışarıdan anlaşabileceğiniz bir catering firmasıyla da ikramları çeşitlendirebilirsiniz.

Otelimizle anlaşmalı ekip arkadaşımız düğün videonuzu kesintisiz olarak çekiyor. Aynı zamanda düğün boyunca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımız da sizin için çalışıyor. Dilerseniz kendinizin anlaşacağı fotoğrafçınızla da çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebilmeniz için son teknolojide üretilmiş ses ve ışık sistemi kullanıyoruz. Üstelik rahatça dans etmeniz için pist alanımızı da geniş bırakıyoruz. Burada arkadaşlarınızla birlikte bir dans koreografisi hazırlayabilir, geleceğe gülümseyerek hatırlayacağınız anılar armağan edebilirsiniz.

Çalışkan ve güler yüzlü ekibimizle konuklarımızın isteklerini anında yerine getiriyoruz. Bir sorunuz olduğunda veya bir problemle karşılaştığınızda hiç çekinmeden ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Otelimizde düğün dışında kına gecesi, evlenme teklifi, nişan, kokteyl, doğum günü, mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için hizmet verdiğimizin bilgisini de sizlerle paylaşalım.

Daha fazla bilgi almak ve İzmir Selçuk Uygulama Oteli fiyatlarımızı öğrenmek için sayfadaki hızlı iletişim formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde ev sahibiniz olmak için şimdiden sabırsızlanıyor, heyecanla sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mh., Kubilay Cd. No:3, 35920 Selçuk/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Selçuk Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.