Çankaya Düğün Müziği Firmaları

Çankaya'daki tüm düğün müziği firmaları Düğün.com'da!

Başar Sayılgan Orkestrası
14
8

Başar Sayılgan Orkestrası, eğlencenizin doruklara ulaşacağı, düğününüzün başladığı andan bittiği ana kadar eşsiz bir müzik keyfine doyacağınız düğünler geçirmenizi sağlıyor. Ankara düğün...

Min. Fiyat
25.000 TL'den fazla
Özellikler
Açık Havada Performans
90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet
8

Düğün davetinizde en renkli ve orijinal Ankara düğün müzik grupları sahne alsın istiyorsanız, 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet’te buluşalım! Eğlence ve davet sektöründe 15 yıllık bir deneyime...

Min. Fiyat
25.000 TL'den fazla
Özellikler
Ekipman

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Çankaya’daki Düğün Müziği Firmaları

Konservatuvar eğitimi açısından oldukça zengin olan Ankara’da birbirinden ünlü orkestraları bulabiliyorsunuz! Usta müzisyenlerin yetiştiği okullardan mezun olan ve yılların getirdiği deneyimi ceplerine koyan sanatçılar, güzel işler yaptıkları orkestralar kuruyorlar. Ülke ve dünya çapında bilinen isimlere sahnede eşlik etmeleri ise Çankaya’daki müzik gruplarının referanslarının ne kadar güçlü olduğunu kanıtlar nitelikte.

Çankaya, Ankara’nın en merkezi ilçesi olduğu için burada müzik firmalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle de Gaziosmanpaşa Mahallesi ve Talatpaşa Bulvarı çevresinde çok sayıda alternatif yer alıyor. Dilerseniz; Esat, Öveçler, Mustafa Kemal, Hilal, Aydınlar ve Meşrutiyet mahallelerine de göz atabilirsiniz. Düğününüzde istediğiniz müzik ve performans türü için çok sayıda seçenek olması büyük bir artı!

Çankaya düğün müzisyenleri, canlı performansları ile büyük takdir toplamanın yanı sıra; dans pistinin bir saniye bile boş kalmamasını sağlıyor. Organizasyonunuzdan bir hafta önce iletişime geçtiğinizde dahi dinlemek istediğiniz müzik türü ve istek parçalarınız için hazırlık yapabiliyor; düğün gününüzde sorunsuz bir şekilde sahne alabiliyorlar. Ankara oyun havaları ve oyun ekipleri konusunda da yardımcı olabiliyorlar.

Düğünler dışında; açılış, nişan, parti ve kokteyl gibi farklı organizasyonlarda da sahne aldıklarından geniş bir müzik arşivi ve sanatçı portföyüne sahipler. Düğün müzisyenleri Çankaya’da farklı dillerdeki şarkılar için de hizmet veriyor. Özel dans gruplarıyla da çalışabiliyorlar. Sahne kostümleri ve samimi halleri ile hem sizin hem de misafirlerinizin doyasıya eğlenmesini sağlıyorlar.

Çankaya’da Orkestra Kiralama Hizmetleri

Çankaya’da düğün müziği için bir firma ile anlaşmaya karar verdiğinizde, öncelikli olarak sizin isteklerinizi öğreniyorlar. Düğününüzün nasıl bir konsepte ve atmosfere sahip olabileceğini anlatarak performans türüne karar vermenizi sağlıyorlar. Bu konuda deneyimli bir orkestra şefi size destek oluyor. Organizasyon akışınız doğrultusunda bir çalma listesi oluşturuyorlar. Diğer hizmetler ise şöyle:

Çankaya Düğün Müziği Firmalarının Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Düğün orkestra fiyatları Çankaya’da pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu faktörler genel konulardan oluşmakla birlikte, firmaların kendi çaplarında belirlediği bazı detaylar da oluyor. Bu sebeple birçok düğün orkestrası Çankaya’da farklı ücretlendirme politikaları uyguluyor. Firmanın kalitesi, müzik tarzları, hizmet çeşitliliği, müzisyenlerin sayısı ve popülerliği, düğün mekanı ve tarihi gibi etkenler toplam tutarı etkiliyor.

Ankara düğün müziği firmalarına ödeyeceğiniz rakam için mevsimin büyük bir önemi var. Özellikle de müzikli eğlencelere talebin arttığı mayıs-eylül aylarında bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Çankaya’daki firmalarla düğün tarihinizden haftalar önce anlaşma yaparsanız, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca orkestrada kaç müzisyen ve çalgı türü istediğinize bağlı olarak da fiyat farkları ile karşılaşabilirsiniz.

Hazırlık süreci uzun olan İngilizce, Fransızca, İspanyolca gibi farklı dillerdeki şarkı istekleriniz için de yüksek fiyatlar söz konusu oluyor. Pop müzik çalan bir grup, klasik müzik çalanlara göre daha makul fiyatlar talep edebiliyor. 8 kişilik orkestra isteğiniz için 3 kişilik bir orkestraya göre daha yüksek rakam ödeyebilirsiniz.

Çankaya’da düğün orkestra fiyatları geniş bir yelpazede seyrediyor. Belirlediğiniz bütçeye göre düğününüzde çok eğlenmenizi sağlayacak bir müzik grubu bulabilirsiniz. Dans ekipleri, ışıklandırma sistemleri gibi özel imkanlar sunan firmalarda ise ek ücret ödemeniz halinde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hafta sonu ve özel günlerde sahne almasını istediğiniz orkestra için daha yüksek fiyatlar söz konusu oluyor.

Çankaya Düğün Orkestralarının Özellikleri

Çankaya’da düğün müziği firmalarının her biri farklı özelliklere sahip olduğundan organizasyonunuza özgü bir orkestra bulabiliyorsunuz. Davul/perküsyon, fasıl ekibi, orkestra, solo enstrüman, düğün bandosu, karşılama/kokteyl grubu ve DJ gibi davetinize en uygun performans türünü seçebilirsiniz. Bu performans türlerine özgü bir çalma listesi oluşturuyorlar. İstek parçalarınızı da dahil etmeyi unutmuyorlar.

Düğününüz belli bir temada gerçekleşecekse; 70’ler/80’ler/90’lar nostaljik parçalar, Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, flamenko, tango ve diğer türlerde sahne şovları hazırlayabiliyorlar. Orkestra talebinizde enstrüman ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz. Çankaya’daki birçok düğün müziği firması açık ya da kapalı alan fark etmeksizin hizmet veriyor. Şehir dışındaki organizasyonlar için ulaşımlarını kendi bünyelerinde ayarlayabiliyorlar.

Çankaya düğün müziği firmaları arasında ünlü sanatçılarla çalışan orkestralardan eğlenceli DJ performansı sunanlara kadar farklı türlerde hizmet veren yerleri bulabilirsiniz. Size en çok hitap edecek müzik grubunu bulmak için sayfa üzerindeki filtreleme araçlarını kullanarak kriterlerinize göre bir liste oluşturabilirsiniz. Ücretsiz fiyat tekliflerinizi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler