Kır Düğünü Samsun

İlkay & Deren Wedding Halls

0850 532 82 56
 • Kapasite
  100 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • İhtişamlı süsleme kullanıyor.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Büyük gelin odası veriliyor.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

İlkay & Deren Wedding Halls Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İlkay & Deren Wedding Halls Kapasite

Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 700
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700

ilkay 1
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1000

ilkay 2
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1000

deren 1
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

deren 2
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1500

deren 3
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1500

deren 4
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 600

İlkay & Deren Wedding Halls Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı

İlkay & Deren Wedding Halls Sıkça Sorulan Sorular

İlkay & Deren Wedding Halls düğün fiyatları ne kadar?

İlkay & Deren Wedding Halls düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İlkay & Deren Wedding Halls düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İlkay & Deren Wedding Halls kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İlkay & Deren Wedding Halls 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

İlkay & Deren Wedding Halls Hakkında

İlkay Deren Düğün Salonları Çarşamba/Samsun’da , 2011 yılında kurulan bir düğün mekanı.Bu özel mekan, özellikle kır düğünleri için ideal bir atmosfere sahip. İlkay & Deren Wedding Halls, güzellik ve sadeleği bir araya getirerek çiftlere romantik bir düğün deneyimi yaşatmaya gayret ediyor. Ayrıca firma, civardaki tek kadın işletmeciye sahip olması ile kadın istihdamına verdiği önemi vurgulamakla kalmıyor, kadın elinin değdiği her yerin güzelleştiğine dair kanıtını mekanın güzelliğiyle ortaya koyuyor.

Davet Alanları

Kır düğünleri için özel olarak tasarlanmış sert zeminli geniş pistli Kır Bahçesi açık alan, 700 kişilik kapasitesiyle unutulmaz anlar yaşamak için ideal bir seçenek. İlkay 1 ve 2 kapalı alan salonları ise 1.000’er kişilik kapasitesiyleriyle büyük düğünler için uygun bir ortam sağlıyor. Deren 1,2,3,4 kapalı alanları ise sırasıyla 450, 600, 1500 ve 1500 kişilik kapasiteleriyle çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Her bir alanda sahne bulunması eğlence dolu anlarınızı yaşamak için imkan tanıyor.

Dekorasyon

İlkay & Deren Wedding Halls'un kır bahçesi alanında düzenlenen düğünlerde, dekorasyon özel bir dokunuşla tasarlanıyor. Masa düzenlemeleri, siyah ve beyaz renk paletiyle özenle seçiliyor. Masa dizaynında siyah ve beyazın kusursuz uyumu, şıklığı ve modern dekorasyon örneğini yansıtıyor. Ayrıca aile masaları aynalı masa olarak özel bir detayla öne çıkarıyor.Bu yönüyle etkinliğin ambiyansına lüks bir dokunuş katıyor. Her detayın özenle düşünüldüğü bu mekanda, çiftler ve davetliler unutulmaz anlar yaşamak için benzersiz bir ortamda ağırlanıyor.

Hizmetler

1.200 araçlık otoparkı ile misafirlerin rahatça park edebilmelerini sağlamakta. Kendi mutfağının bulunması, özel lezzetlerin sunulmasına imkan tanırken, ses ve ışık sistemleri sayesinde canlı müzik ve DJ performansı ile etkinliklere enerji katılmakta. Ayrıca gelin odası, hazırlık için huzurlu bir mekan sunmakta.

24:00 ‘dan sonra başlayan after party seçeneği ile eğlencenin devam etmesine olanak sağlamakta. İçki ve alkolsüz içeceklerin bulunması, çiftlere ve davetlilere geniş bir tercih yelpazesi sunmakta. Olumsuz hava koşullarına karşı alınan önlemler, etkinliğin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamakta. Ayrıca gelinlere birebir yardım sunularak özel günlerini daha kolay ve keyifli bir şekilde geçirmelerine destek olunmakta.

Yiyecek / İçecek

Çarşamba kır düğünü mekanları arasında yer alan işletmenin mutfağı, özellikle Karadeniz'e özgü ev yemekleri alanında mükemmel lezzetler hazırlıyor. Firma, her kesimin beslenme ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek vejetaryen menüleri , kosher menüleri , çocuk menüleri gibi çeşitli seçenekler hazırlamayı ihmal etmiyor. İlkay & Deren Wedding Halls, davet sektöründe olduğu gibi lezzet konusunda da iddiasını ortaya koyuyor.

İlkay & Deren Wedding Halls, düğünün başından sonuna kadar gelin ve damatla birlikte hareket ederek, onların özel günlerini kusursuz bir şekilde geçirmelerini amaçlıyor. Erken rezervasyon seçeneğinin mevcut olması, çiftlere istedikleri tarihi garantileme ve mekanın talep görmesi durumunda önceden yerlerini ayırma imkanı tanıyor. Samsun kır düğünü fiyatları kapsamında İlkay & Deren Wedding Halls’un fiyat teklifini öğrenmek için iletişim numaralarından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 82 56

 • Adres:

  Umut Mah. 472 Sok. No:77 Çarşamba Samsun

 • Haritadaki Konumu

  İlkay & Deren Wedding Halls Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.