100 - 450 Kişi
20.000 TL'den az
200 - 1500 Kişi
20.000 TL'den az
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çarşamba'daki Düğün Salonları

Çarşamba, Karadeniz’in tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtan bir ilçe. Aynı zamanda Çarşamba, uzun sahil şeridi ile de turistlerin ilgi odağı haline geliyor. Çarşamba’da bulunan düğün salonları, Samsun davet alanları arasında en popüler yerler arasında geliyor. Bu nedenle şehrin diğer ilçelerine göre daha fazla seçenek burada sizi bekliyor.

Çarşamba, Samsun’un merkezine yakın konumda bulunan ilçelerden birisi. Aynı zamanda Çarşamba’da bulunan düğün salonlarının neredeyse hepsi ilçenin merkezi noktalarında yer alıyor. Bu sayede başka ilçelerden katılım sağlayacak davetlilerinize kolaylık sağlanmış oluyor. Çarşambalı davetlileriniz ise belediyenin sağladığı pek çok otobüs ve minibüs seferlerini kullanarak davet alanlarına rahatlıkla ulaşabiliyor.

Samsun Çarşamba düğün salonları, diğer ilçelere göre sayıca daha fazla oldukları için kapasite seçenekleri de daha geniş olarak karşınıza çıkıyor. İlçedeki düğün salonları hizmet vermeye 400 kişilik davetler ile başlıyor. Düğününüzü bu samimi salonlardan birinde yapmak isterseniz Helvacalı ve Orta Mahalle gibi yerlerde bulunan mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Sarıcalı Mahallesi’nde bulunan salonlar, Samsun davet alanlarının kapasite ortalamasında hizmet veriyor. Aklınızda daha görkemli düğünler varsa da Sungurlu Mahallesi’ndeki davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Çarşamba düğün salonu seçeneklerinin çoğu ilçenin merkezinde yer aldığı için davet alanlarında birbirinden güzel şehir manzaralarından yararlanabilirsiniz. Helvacalı salonları ise denize yakın alternatifler sunuyor.

Çarşamba Düğün Fiyatları Uygun Mu?

Düğün salonları Çarşamba’da şehrin düğün fiyatı ortalamasından daha düşük rakamlarla karşınıza çıkıyor. Böylelikle diğer ilçelere göre çok daha hesaplı bir şekilde düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlar, bazı özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Bunların başında da düğün gününüz geliyor. Düğününüz için hafta içi günlerinden birini seçmeniz durumunda çok daha hesaplı rakamlara ulaşabilirsiniz.

Çarşamba düğün salonları fiyatlarını incelediğimizde, sonbahar ve kış sezonlarında çok daha uygun rakamlar görüyoruz. Bunda da ilçede yaz düğünlerinin daha popüler olması büyük bir rol oynuyor. Bununla birlikte düğün maliyetleri, hizmet paketleri üzerinden hesaplanıyor. Bu da daha detaylı paketler sunan salonların fiyatlarını arttırıyor. Ayrıca Helvacalı salonları gibi denize yakın konumda bulunan yerler daha maliyetli.

Çarşamba’daki fiyatlar, düğün salonlarının bulunduğu mahalleye göre de farklı rakamlar sunabiliyor. Elinizde kısıtlı bir bütçe varsa Orta Mahallesi’nde bulunan seçenekleri düşünebilirsiniz. Bununla birlikte burada yalnızca butik düğünler yapılabiliyor. Daha yüksek kapasiteli salonlarda ise fiyatlar artıyor. Mesela; 1000 kapasiteli Sungurlu salonları ve 750 konuk ağırlayabilen Sarıcalı davet alanları, daha yüksek rakamlarla hizmet veriyor.

Çarşamba’da bulunan salonlar, genelde yemekli ve yemeksiz düğün servisleri yapıyor. Yemeksiz düğünlerde yalnızca paket fiyatları göz önünde bulunduruluyor. Yemekli düğünleriniz için ise karşınıza menü fiyatları çıkıyor. Zengin menüler kişi başı üzerinden hesaplandığı için butik düğünler daha hesaplı rakamlarla yapılabiliyor. Görkemli salonlarda ise beyaz etli menülerden birini seçerek, daha düşük bütçelerle düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Çarşamba Düğün Yerlerinin Size Özel Paketleri

Samsun düğün salonları, paketlerini her ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak hazırlıyor. Çarşamba düğün mekanları da bunun için çeşitli servisler sunuyor. Örneğin; aklınızda yemekli bir düğün yapmak varsa Türk mutfağının lezzetlerinden zengin menüler oluşturuluyor. Bu menüleri düğününüzden önce tatmanız çoğu salonda mümkün oluyor. Bazı salonlarda önceden görüştüğünüz catering firmaları ile yemek servisini sağlayabiliyorsunuz.

Çarşamba’da düğün salonları profesyonel ekiplerle çalışarak düğününüzün eksiksiz bir şekilde geçmesini sağlıyor. Neredeyse her salonda bulunan davet sorumluları, düğününüzün planlanmasını üstleniyor. Aklınızdaki gibi bir düğün yapabilmeniz için bu aşamada sizin de fikirleriniz çok önemli. Başarılı mutfaklar ve güler yüzlü servis elemanlarının çalışmaları ile de düğününüz kusursuz geçiyor.

Samsun Çarşamba düğün mekanları, en özel gününüzün hazırlıklarını son teknoloji sistemler ile gerçekleştiriyorlar. Ses ve ışık sistemleri kurulup kontrol edildikten sonra özel sahneler hazırlanıyor. Bu sahnelerde genelde salonların anlaşmalı olduğu orkestralar ile canlı müzik hizmetleri veriliyor. Böylelikle geniş dans pistlerinde davetlilerinizle gönlünüzce eğlenebilmeniz için bütün şartlar tamamlanıyor.

Çarşamba’daki düğün salonlarının çoğunda son hazırlıklarınızı yapabileceğiniz gelin ve damat odaları bulunuyor. Rahat ve konforlu şekilde dizayn edilen odalarda düğününüzden önce dinlenebilir, dilerseniz yemek servislerinden de yararlanabilirsiniz. Düğününüzde keyifli anlar için kemençe gösterileri talep edebilirsiniz. Yer volkanı ve konfeti gibi dans pistini renklendirecek şovlar ise çoğu salonda paketlere dahil ediliyor.

En Trend Çarşamba Düğün Salonu Süslemeleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları