Kır Düğünü Samsun

Derya Düğün Davet Organizasyon

0850 532 12 20
 • Kapasite
  250 - 750 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Çiçek bahçesi süslemesi yapıyor.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Derya Düğün Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Derya Düğün Davet Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 250 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 750

Derya Düğün Davet Organizasyon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı

Derya Düğün Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Derya Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Derya Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Derya Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Derya Düğün Davet Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Derya Düğün Davet Organizasyon 250 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 250 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Derya Düğün Davet Organizasyon Hakkında

1975’ten bu yana davet sektöründe hizmet veren Derya Düğün Davet Organizasyon Samsun’da artık bir gelenek haline gelen düğünlere ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz mevsimlerinde çok tercih edilen kır düğünleri için bahçemizin kapılarını size açıyor, üstelik değişen mevsim koşullarına karşı gerekli önlemleri alıyoruz. Tesisimiz ayrıca kapalı alan alternatiflerine ve ikramlı bir düğün isteyen çiftlerimizin damak zevkine hitap edecek çeşit çeşit menüye sahip.

Davet Alanları

Derya Düğün Davet Organizasyon’da dış mekan düğünlerinizi kır bahçemizde gerçekleştirebilirsiniz. Derya 3 adlı kır bahçemizde 500 davetli ağırlayabileceğimiz genişlikte bir alan mevcut. Ayrıca açılır kapanır tavanlı, 350 kişi kapasiteli bir salon da bahçemize eşlik ediyor. Böylelikle farklı mevsim şartlarında da Derya 3’ü kullanabiliyorsunuz. Tesisimizde iç mekan düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz, sırasıyla 400 ve 500 kişi kapasiteye sahip kapalı salonlarımıza göz atabilir.

Dekorasyon

Çim zeminli kır bahçemizde kır düğünlerinin sevilen rengi beyaz ağırlıkta. Yuvarlak masalarımızın örtüleri ve etrafına dizilen tiffany sandalyeler beyaz renkte. Masa süslemeleri için tercihimiz olan beyaz, kafes biçimli ferforje çiçekliklere renkli çiçekler dolduruyoruz. Bahçemizin beyaz tüller ve muhteşem salkım çiçeklerle yapılan tavan düzenlemeleri, düğününüzün büyülü atmosferini güçlendiriyor. Zarif beyaz sütunları süsleyen buketler gelin yolunu oluşturuyor.

Hizmetler

Derya Tesisleri Kır Düğün Salonu Samsun bünyesinde gerçekleşecek düğünler için sunduğumuz hizmetler geniş bir yelpazeye yayılıyor. Aşağıda sayacağımız tüm imkanları mekanımızda bulabilirsiniz:

*Orkestrayla canlı müzik
*Fotoğraf ve video çekimleri
*70x100 poster
*Fotoğraf albümü
*Sinevizyon gösterisi
*Konfeti, volkan ve meşale şovlar
*Dilek balonu
*Zeybek performansı
*Semazen performansı
*Gelin masası tasarımı
*Sandalye giydirme
*Çok katlı pasta

Yiyecek / İçecek

Derya Düğün Davet Organizasyon’da ikramlı davet verecek çiftler, herkese hitap edebilecek çeşitlilikteki menülerimiz arasında tercih yapma fırsatı buluyor. Tam 11 farklı menüyle hizmet veriyoruz. Her bir menümüzü meşrubat ve su servisiyle taçlandırıyoruz.

*Menülerimizden 4’ü beyaz et içerikli. Patates kızartması, sigara böreği ve salata tüm menülerde sabit. Değişiklikler ana yemek kısmında gerçekleşiyor. Ana yemek için sunduğumuz seçenekler tavuklu pilav, pilav eşliğinde tavuk sote, pilav eşliğinde tavuk baget gibi lezzetler.
*4 menümüz de kırmızı etli ikramlar için ayrılıyor. Burada da patates kızartması, sigara böreği ve salata tüm menülerde aynı kalıyor. Ana yemek seçeneklerimiz pilav üstü et döner, pilav ile et kavurma, pilav ile dalyan köfte ve etli pilav olarak çeşitleniyor.
*Kokteyl davetlerde tercih edilen ordövr menümüzde tabakları zeytinyağlı biber dolması, Rus salatası, şakşuka, peynir-zeytin gibi lezzetlerle dolduruyoruz.
*Ekonomik menümüzü tercih eden çiftlerin düğünlerinde masalara serpme olarak misket köfte, nugget ve sigara böreği servis ediyoruz.

Derya Düğün Davet Organizasyon, 1975’ten beri mutluluğun paylaşılıp çoğaldığı bir yuva. İç ve dış mekan seçenekleri konusundaki bolluğumuzun yanında her türlü davet konseptine yakışan menülerimizle de çiftlerimizin tüm sorularına cevap oluyoruz. Aşağıda gördüğünüz Derya Düğün Davet Organizasyon adresi ve telefon numarası gibi bilgilerle bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak fiyatlarımız konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletmeci

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 12 20

 • Adres::

  Zafer mah. Fuar alanı kümesi küme evleri sok. No 13-14-15-16 İlkadım- Samsun

 • Adres tarifi:

  Samsun İlkadım fuar içi sahil yolu yabancılar pazarı ile sevgi gölü arasında bulunmaktadır

 • Haritadaki Konumu

  Derya Düğün Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.