Bergama Caravan Camping Kır Düğünü

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Bergama Bergama Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Bergama Hüma Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Bergama Park Kozak Kır Düğünü

200 - 875 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Bergama Kilim Düğün & Davet

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bergama Kır Düğünü Mekanları

Çiftler için uygun fiyatlı seçeneklere sahip pek çok kır düğünü alanı Bergama’da bulunuyor. Birbirinden çeşitli Bergama kır düğün yerleri, zengin paketleri ile çiftleri bekliyor. İster küçük ister kalabalık her türlü daveti, talep ettiğiniz konseptler ile organize edebilirsiniz. Nişan, kına ve bekarlığa veda gibi tüm özel kutlamalarınız için de Bergama’daki bu alanları seçebilirsiniz.

Kır düğünü alanlarının birçoğu Bergama’nın ilçe merkezinde yer alırken, bazıları ise Bergama’nın çevresinde bulunur. İzmir Bergama’nın neredeyse her mahallesinde farklı özelliklere sahip bütçe dostu kır düğünü alanları hizmet verir. Kolay ulaşım için yaşadığınız mahalleye yere yakın olan davet alanlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz düğüne adım adım yaklaşmak için Bergama’daki kır düğünü mekanlarını seçebilirsiniz.

Bergama’da Kır Düğünü Mekanları Avantajları

Bergama’da her davet alanı çiftlere en özel günlerinde birbirinden farklı kapasite, fiziksel yapı ve görünüm özellikleri sunabiliyor. Mekanlar, dinamik ve profesyonel ekipler ile özel gününüze hazırlanıyor. Bergama kır düğünü mekanları, aklınızdaki davet için farklı dekorasyon seçenekleri ile hizmet veriyor. Çeşitli süsleme alternatifleri, kişisel zevk ve isteklerinize göre düzenleniyor.

Bergama mekanlarının diğer bir avantajı ise, kır düğünü yerlerinin farklı kapasitedeki davetler için elverişli olması. Bu sayede gerek aile arası samimi düğünler gerekse tüm tanıdıklarınızın katıldığı görkemli davetler Bergama’da mümkün oluyor. İlçedeki en yüksek kapasiteli birçok mekanın da kır düğünleri için hizmet verdiğini belirtmekte fayda var.

Fiyatları ile Bergama Kır Düğünü Mekanları

İzmir Bergama’nın her mahallesinde kır düğünü kutlamalarına elverişli alanlar vardır. Bu düğün mekanlarının fiyatları ise bölgesel olarak değişkenlik gösterebilir. Örneğin merkezi mekanlar ulaşım kolaylığı avantajları sebebiyle daha yüksek bütçeler gerektirebilir. Çevre bölgelerdeki alternatifler ise daha uygun fiyatlarla hizmet verir. Bunun için seçeneklerinizi iyice tartmanızda fayda var.

Kır düğünü alanlarında seçeceğiniz yemekli ya da kokteyl kır düğünü paketlerinde fiyat farkları bulunuyor. Kokteyl kır düğünü paketleri çiftlere en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyor. Çünkü bu paketlerin ikramları arasında meşrubat, kuru pasta ve atıştırmalıklar vardır. Başlangıcından ana yemeğine kadar kapsamlı menüler ise daha maliyetli olur.

Uygun fiyatlı düğünler için organizasyonunuzu kış aylarında planlamayı düşünebilirsiniz. Çünkü İzmir’deki mekanlara olan talep yaz aylarında artış gösteriyor ve davet alanlarının maliyetler artıyor. Ancak altını çizelim ki kış kampanyalarını ya da size özel erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bergama Kır Düğünü Yerleri Hizmetleri

Kır düğünü alanları Bergama’daki çiftlere profesyonel organizasyon sorumlusu hizmetleri ile yardımcı oluyor. Alana giriş, ilk dans, pasta kesimi gibi pek çok etkinliğin ne zaman ve hangi sırayla yapılacağını organizasyon sorumlusu ile kararlaştırabilirsiniz. Beğenmediğiniz herhangi bir unsurun değiştirilmesini de organizasyon sorumlusundan isteyebilirsiniz.

Yemekli düğünlerde de Bergama’da çok çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Yemekli davet planlıyorsanız, alacağınız hizmet içinde genellikle çeşitli ana yemekler, salatalar, tatlılar ve içecekler sunulur. Yemeksiz paketlerde ise kokteyl ve atıştırmalıklar bulunur. Vegan, vejetaryen ya da gluten hassasiyeti olan konuklar için özel menüler de hazırlanabilir. Bu yemekler güler yüzlü elemanlar tarafından servis edilir.

Çoğu düğün yerinin anlaşmalı olduğu catering firmaları ve mutfak ekipleri vardır. Alanında uzman mutfak ekipleri ile beraber pek çok personel, düğün geceniz boyunca size ve misafirlerinize hizmet edeceklerdir. Mutfak ekibinin yanı sıra alanda çalışacak olan karşılama ekibi de size destek olacaklardır. Bununla birlikte dışarıdan firmalarla çalışmayı kabul ederek esneklik sağlayan kır düğünü mekanları da bulunuyor.

Bergama’da kır düğünü alanları eğlence hizmeti için çeşitli imkanlar sunar. Pek çok kır düğünü mekanında orkestra ve DJ de mevcuttur. Ses, ışık ve sahne sistemleri alanlara mekanlar tarafından kurulur ve bu ekipler için hazır hale getirilir. Dilerseniz farklı ışık şovları ve dans gösterileri de talep etme şansınız burada bulunur.

Bergama Kır Düğünü Yerlerinde Dikkat Edilecekler

Bergama’da kır düğünü mekanlarının her biri farklı konsept türlerine uyumlu dekorasyonlar hazırlayabiliyor. Alanında uzman ekipler, en özel gününüzün akıllara kazınması için dinamik çalışmalarda bulunuyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta, seçtiğiniz düğün mekanındaki süsleme çeşitliliğin aklınızdaki davet ile uyum içinde olması ve ekiplerle iyi bir iletişim kurabilmeniz..

Küçük yaştaki çocuk misafirlerinizin eğlenmesi için ekstra palyaço hizmeti olmasına dikkat edebilirsiniz. Böylece küçük misafirleriniz eğlenceli bir vakit geçirirken konuklarınız da düğüne odaklanabilir. Eğlencenin yanı sıra, ihtiyaç duyabileceğiniz alanların da kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ulaşılabilir rampalar, mescit ve bebek bakım odasına ihtiyaç duyacaksanız, buna uygun mekanlar arayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları