Altınkum Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Atakum, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Hem deniz hem de orman manzarasıyla birlikte yıllardır hayalinizi süsleyen kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir hizmetle karşınızdayız. Düğünden nişana kınadan sünnet düğününe kadar birçok özel organizasyon konusunda hizmet veriyoruz.

Davetli sayısına göre değişen ekibimizdeki her bir kişi bu sektörde eğitim almış öğrencilerden oluşuyor. Bu yüzden bu işin inceliklerini oldukça iyi biliyorlar. Memnuniyetinizi odak noktaları yaparak hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Bu sebeple davetiniz sonucunda da oldukça mutlu bir şekilde otelimizden ayrılıyorsunuz.

Önceden bir araya geliyoruz. Böylece kına geceniz için her ayrıntıyı ele alarak karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Daha önce aklınıza gelmeyen düşüncelerle de karşılaşabiliyorsunuz. İhtiyaç ve taleplerinizi de ele alıyoruz. Sonucunda da bir kına programı oluşturuyoruz. Dilerseniz yemekli bir hizmet de gerçekleştirebiliyoruz. Ustalarımız size harika bir kına menüsü hazırlıyor. Hatta isterseniz önceden tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Özel günlerden belki de en değerlisi kına organizasyonudur. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız, mutluluğun ilk adımlarını attığınız bu organizasyonun hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsunuz. Misafirlerinizin kına geceniz sonrasında güzel dileklerle sizden bahsetmesini diliyorsunuz. Düğününüzü merakla beklemesini istiyorsunuz. Başrol olacaksınız ve herkes size bakacak. Muhtemelen gergin ve heyecanlı olacaksınız. Ama merak etmeyin. Size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde bu konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sizin için her sorunu hemen çözüme kavuşturuyor ve sağlıklı bir şekilde programı size aktarıyor. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusundaki merakınız gideriliyor.

Biliyoruz ki şu an, Fethiye Uygulama Oteli telefon numarasını merak ediyorsunuz. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Bu sayede telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz. Bu esnada da hemen kına gecesi organizasyonunuz için planlamalara başlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İncesu Yalı Mah. Adnan Kahveci Sok. No:186

Altınkum Uygulama Oteli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!