Gökçe Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökçe Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gökçe Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gökçe Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gökçe Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Gökçe Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gökçe Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gökçe Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gökçe Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına takımı

Gökçe Düğün Sarayı Hakkında

Gökçe Düğün Sarayı, memnuniyet odaklı çalışma prensipleriyle ön plana çıkan düğün salonlarından bir tanesi. Çiftlerinden aldıkları ilhamla sürekli olarak kendilerini geliştiriyor, popüler trendleri takip ediyorlar. Hizmetlerini en güncel şekilde sürdüren Samsun Gökçe Düğün Salonu, profesyonel bir ekip ile çalışmalarını sürdürmekte. Kına ve bekarlığa veda kutlamalarının bir numaralı adresi olmayı hedefleyen işletme, çiftleriyle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Davet Alanları

İşletme, 1 adet kapalı davet alanı ile hizmet veriyor. 300 ila 400 misafirin rahatça ağırlanabildiği bu davet alanı, yüksek tavanlı mimarisiyle ön plana çıkıyor. Üstelik kolonsuz yapısı sayesinde konuklarına son derece ferah ve modern bir atmosfer de sağlıyor. Davet alanı, konfor ve şıklık göz önünde bulundurularak düzenleniyor. Üstelik merkezi bir noktada yer aldığı için ulaşım da oldukça kolay.

Dekorasyon

Gökçe Düğün Sarayı, dekorasyon konusunda da çiftlerini yalnız bırakmayan Samsun kına mekanlarından bir tanesi. Kına gecesi düzeninde, yuvarlak masalardan yararlanılıyor. Masalar, kırmızı tül detaylarıyla bezeli sandalyelerle eşleniyor. Masaların üzerlerine renk paletine uygun örtüler seriliyor. Böylece tertemiz bir görüntü elde ediliyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak hayalinizdeki kına ve bekarlığa veda konseptini bu salonda gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.

Hizmetler

Çiftlerin bu mutlu günleri için hizmette sınır tanımayan firma, organizasyon konusunda sizin rüyalarınızı süsleyen kına gecesini gerçekleştirmeniz için olanak sağlıyor. Dışarıdan anlaştığınız kına ekibiyle gecenizi renklendiren bir dans gösterisi hazırlayabilir, dostlarınıza bugünden güzel bir anı bırakmak adına hint kınası getirebilirsiniz. Kına tahtı gibi güncel trendlere de uyum sağlamak isterseniz anlaştığınız bir organizasyon firmasını mekana getirebilirsiniz.

Gökçe Düğün Sarayı, ses ve sahne gibi hizmetleri de sizin için hazır hale getiriyor. Canlı müzik isterseniz canlı saz orkestrasının hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kına gecesine uygun müziklerden oluşan bir repertuvar, eğlencenize eğlence katıyor. Üstelik Gökçe Düğün Sarayı’nda sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, açılış, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarda da profesyonel bir ekip size eşlik ediyor.

Kına ve bekarlığa veda partinizi son derece kaliteli bir hizmetle taçlandırabilir, her geçen gün kendini geliştiren Samsun kına gecesi mekanlarından biri ile unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Gökçe Düğün Sarayı’nın uzman kadrosu, her adımda yanınızda olmak için hazırda bekliyor. İşletmenin sağladığı hizmetlerden faydalanmak için sayfada yer alan iletişim adreslerini kullanabilir veya yan taraftaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Helvacalı Mahallesi Ordu Kara Yolu Üz.2 Km

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökçe Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.